Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Незаконно забудовують Касперівський заповідник
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 10081   
Вівторок, 12 жовтня 2010 13:04

Касперівське водосховищеТериторія Тернопільської області багата красивими місцевостями - цікавими і унікальними, як з наукової, так і з туристичної точки зору. Серед таких і ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Касперівський». Тому й не дивно, що кількість бажаючих відпочити тут з кожним роком збільшується. Прикро, але охочих самовільно використовувати землі природо-заповідного фонду також не бракує.

 

 

Так, ряд порушень природоохоронного законодавства виявлено у ході обстеження, проведеного 23 вересня 2010 р. на території Касперівської сільської ради Заліщицького району в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Касперівський». Серед основних - самовільне будівництво постійних та тимчасових споруд, складування будівельних матеріалів, незаконна рубка і пошкодження дерев. Розмір завданої природним комплексам шкоди склав 104,341 тис. грн.

Аналогічні порушення були виявлені в межах заказника і в попередні роки. Матеріали перевірки направлено до правоохоронних органів для встановлення причетних до порушення осіб.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com