Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чемпіонат України серед гончаків по хутровому звіру 09.11.2010 р.
( 0 Votes )
Написав Правління ФМСУ Переглядів - 3457   
Понеділок, 18 жовтня 2010 03:24

Чемпіонат України серед гончаків по хутровому звіруПОЛОЖЕННЯ

1. Чемпіонат України серед гончаків по хутровому звіру проводиться Федерацією мисливського собаківництва України (надалі – ФМСУ) з метою:

 

-        визначення кращих гончаків за робочими якостями для подальшого використання їх у племінній роботі;

-        виявлення досягнень і обміну досвідом серед власників собак, а також обласних відділень ФМСУ, колективних членів ФМСУ та КСУ по розведенню собак і їх польовій підготовці;

-        заохочення власників переможців за найбільш успішну нагонку собак;

-        популяризації використання на полюванні гончаків.

 

2. До участі у Чемпіонаті запрошуються:

-        власники гончаків з обласних відділень ФМСУта КСУ, колективних членів ФМСУ та КСУ, країн СНД;

-        команди від обласних відділень ФМСУта КСУ, колективних членів ФМСУта КСУ, країн СНД.

 

3. До участі у Чемпіонаті допускаються собаки відомого походження (родовідне свідоцтво визнаного ФМСУ зразка) з оцінкою екстер’єру не менше ніж «Дуже добре» та дипломи по хутровому звіру. Для змичок, наявність парного диплому в заявленому складі по хутровому звіру обов`язкова.

 

4. Склад команди – 4 робочі одиниці. Командний залік проводиться за підсумками роботи трьох кращих номерів.

 

5. У зв’язку з тим що угіддя, заплановані для проведення Чемпіонату, обмежують кількість робочих комісій, змагання можуть бути проведені у впродовж декількох днів (в залежності від кількості заявлених собак). Враховуючі ці обставини, заявки для участі у Чемпіонаті будуть прийматись до 01.11.2010 р. (з доданням підтвердження про сплату за участь у змаганнях) на адресу ФМСУ: 03115 Київ, вул. Верховинна 36-А, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або факсом (044) 496 41 19.

В залежності від чисельності записаних собак змагання можуть бути розпочати з 09.11.2010 р. двома робочими комісіями. Черговість виступу команд буде визначена жеребкуванням, яке буде проведенє у Правлінні ФМСУ 01.11.2010 р. головою Правління, головним кінологом та членом Кіногогічної Ради. За підсумками жеребкування всі команди будуть розподілені по днях змагання з розрахунку – 4 команди на день змагань та одна команда резервна. Результат жеребкування та час прибуття команд буде одразу ж доведений до голів осередків та всіх капітанів команд.

Кожна команда повинна прибути до міста проведення Чемпіонату таким чином, щоб своєчасно прийняти участь у змаганнях.

Всі номери команди працюють підряд (порядок виступу в команді визначається капітаном). По закінченні виступу команди, вона може від’їхати з Чемпіонату.

По закінченні виступів останньої команди, секретар змагань та Головний експперт змагань, підводять підсумки та визначають міста у командному та особистому заліку.

Підсумки змагань з належними дипломами та нагородами надсилаються на адресу відповідного осередка чи колективного члена.

 

6. Для проведення Чемпіонату ФМСУ назначаються головний експерт, дві робочі комісії та секретар змагань.

6.1. Головний експерт змагань слідкує за дотриманням Правил проведення експертизи та цього Положення, сумісно з секретарем визначає командну та особисту першость та  несе повну відповідальність за правильність визначення місць.

В разі необхідності головний експерт має право перерозподіляти собак у робочих комісіях, та забов’язан вселяко сприяти своечасному та якісному проведенню Чемпіонату.

6.2. Секретар змагань перевіряє документацію на собак, сумісно з головним експертом приймає участь у визначенні командних та індивідуальних місць. Узагальнює дані, яки надійшли від робочих комісій, оформляє польові дипломи.

6.3. Робочі комісії оцінюють робочі якості собак, та кожен день подають секретарю змагань рапортичку результатів.

 

7. При прибутті кожної команди на змаганнях ії капітан повинен зарееструватись у секретаря. Заміна собаки у команді може бути лише до її пуска. Перед пуском кожну собаку перевіряють на правильність зубної системи та крипторхізм.

 

8. Всі собаки, які беруть участь у Чемпіонаті (як в складі команди, так і окремо), одночасно приймають участь в індивідуальній першості Чемпіонату. Собакам, які згідно з виступами, отримали прохідний бал, видаються дипломи з обов’язковою вказівкою зайнятого місця в індивідуальній першості Чемпіонату. Командна і індивідульна першість гончаків визначається окремо.

 

9. Визначення індивідуального місця проводиться:

-        відповідно до ступеня диплома;

-        відповідно до загального балу, який отримав номер за робочі якості.

При рівності вищенаведених балів перевага надається гончаку (номеру), який набрав більше балів за основні елементи роботи: „майстерність”, „сила” і „вірність віддачі голосу”. У змичці – крім вищенаведеного, за «звальність», «рівність ніг» та «приїздку».

У випадку, коли дані бали однакові, перевагу отримує номер, який спрацював поодинці. При порівнянні одинаків з рівними балами перевагу має молодший собака.

 

10. Собака (номер), який зайняв перше місце при дипломі першого ступеня, нагороджується титулом „Польовий Чемпіон”.

 

11. При відсутності диплома І ступеня собака, який зайняв перше місце з дипломом ІІ ступеня, нагороджується титулом „Польовий переможець”. При відсутності на Чемпіонаті дипломів І та ІІ ступеня  титул не присвоюється.

 

12. Власники гончаків, які зайняли 1-3 місця в індивідуальній першості, нагороджуються призами та кубками ФМСУ.

 

13. Заохочувальними призами ФМСУ також нагороджуються:

-        власник наймолодшого собаки, який отримав диплом на Чемпіонаті ( до 2,5 років);

-        власник собаки, який отримав найвищі бали за „силу голосу”.

 

14. Скарги на розцінку роботи собак не приймаються, оцінка роботи собаки перегляду не підлягає.

15. Командна першість Чемпіонату визначається за результатами роботи трьох кращих номерів команди, які отримали дипломи на Чемпіонаті. При цьому до отриманої суми балів розцінки собак додаються:

-        за кожний диплом І ступеня – 20 балів;

-        за кожний диплом ІІ ступеня – 10 балів.

При рівності вищенаведених балів до отриманої суми додаються бали за основні елементи роботи: „майстерність”, „вірність віддачі голосу”, «сила голосу».

 

16. Команди, які зайняли 1-3 місця, нагороджуються грамотами та кубками президії ФМСУ.

 

17. Організаціям і приватним особам дозволяється встановлювати додаткові цільові призи. В цьому разі ініціатори встановлення призів перед початком Чемпіонату (до 01.11.2010 р.) сповіщають Правлінню ФМСУ умови їх вручення.

 

Правління ФМСУ

Голова правління ФМСУ

С.М. Гурін

«07» вересня 2010 р.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com