Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Януковича просять надати дельфінам статус громадян України
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6987   
Четвер, 21 жовтня 2010 16:36

дельфінам статус громадянДиректор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко направив відкритий лист президентові Віктору Януковичу, в якому просить розглянути питання про надання українським дельфінам статус громадян України та закріпити його в Конституції Embarassed.

 

«Громадянські права дельфінів необхідно закріпити в Конституції України, та внести до неї й інші закони України відповідні зміни», — пише Борейко.

 

Він пропонує передбачити можливість участі дельфінів у судових процесах з захисту своїх прав, використовуючи для цього інститут опікунів (у якості яких можуть виступати громадські екологічні організації).

 

Автор листа вважає, що ці морські ссавці можуть вважатися найбільш розумними істотами на Землі після людини. При цьому він посилається на результати досліджень учених, що займаються дельфінами.

 

«Нові дослідження поведінки та анатомії і нове розуміння розуму дельфінів вказують на необхідність радикально переглянути наше ставлення до дельфінів», — пише Борейко.

 

За його словами, дельфінам властива самосвідомість і поділ на окремі особистості, які замислюються про майбутнє.

У зв`язку з цим, природоохоронець пропонує «радикально переглянути наше ставлення до дельфінів, особливо, коли дії людини призводять до страждань цих унікальних тварин».

 

Борейко закликає президента продемонстрував всьому світу «приклад для наслідування і кардинально вирішити питання   захисту  дельфінів, наданням їм прав на життя, свободу і захист від незаконного страждання з вини людини».

 

Як показали проведені в 2010 році перевірки Державної екологічної інспекції Мінприроди України, практично у всіх дельфінаріях тварини утримуються з грубим порушенням вимог українського законодавства про захист тварин від жорстокого поводження, також на багатьох дельфінів не має  дозвільних документів.

 Коментарі  

 
#4 ярий 24.10.2010 11:14
Не проведуть йому пс.експертизу,бо там такі самі сидять... :lol:
 
 
#3 i19 22.10.2010 20:57
Людина,хвора на голову і все решта....Це давно і всім відомо... Його прізвище скоро стане "нарицательним", ну приблизно,так,я к МАРІКОН....
 
 
#2 ostt 22.10.2010 18:46
В колишні часи йому би призначили психіатричну експертизу.
Можливо так зроблять і зараз...
 
 
#1 nadyk 22.10.2010 09:44
борейко дійсно унікум :-*
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com