Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Тернопільські екоінспектори підробляли протоколи, і самі сплачували накладені штрафи
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7772   
П'ятниця, 22 жовтня 2010 09:57

Кременецьким районним судом та Тернопільським міжрайонним судом винесені вироки стосовно 2 інспекторів державної екологічної інспекції в Тернопільській області , яких визнано винними у використанні службового становища всупереч інтересам служби. Кримінальні справи за статтями 364 та 366 КК України порушили та розслідували у Тернопільській природоохоронній прокуратурі. Про це повідомляють на сайті Партії Зелених України.

 

Слідством встановлено, що державні службовці, з метою завищення показників у роботі, складали фальшиві протоколи про нібито вчинення громадянами адміністративних правопорушень та відповідні постанови про накладення на цих громадян адміністративних стягнень.

Кожен з екологічних інспекторів склав по 3 фіктивних протоколи за статтею 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено відповідальність за недотримання вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення.

 

Липові порушники, чиї дані фігурували в підроблених документах , навіть не здогадувались, що вони нібито викидали пакети з побутовими відходами у придорожню смугу чи неправильно експлуатували сміттєзвалище села, адже у більшості випадків самі державні службовці сплатили за них 17 гривень штрафу з власної кишені.


За вироком суду кожного інспектора оштрафовано на 1000 гривень.

 

Ще під час досудового слідства їх звільнили із займаних посад. І цим , напевно, назавжди позбавили бажання прикривати власну бездіяльність ілюзорною роботою .


До речі, це не єдиний випадок підробки документів заради штучного нарощування показників. Торік 3 працівників ветеринарної міліції склали понад 200 фальшивих протоколів про адміністративні правопорушення, причому 166 з них – щодо неіснуючих осіб. Правоохоронців звільнено з роботи та притягнуто до кримінальної відповідальності.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com