Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На хабарі затримали заступника начальника управління рибоохорони
( 0 Votes )
Написав ZIK / УНІАН Переглядів - 10044   
Понеділок, 25 жовтня 2010 10:16

Співробітниками прокуратури Запорізької області за здирство і отримання хабара затримано заступника начальника Головного управління державної рибохорони в Запорізькій області.

 

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, заступник начальника головного управління рибохрони був затриманий на місці злочину: безпосередньо після отримання 11 тис. грн. – суми, яку чиновник вимагав як плату за свої послуги за неперешкоджання вилову риби в Каховському водосховищі, - інформує УНІАН. «На сьогодні стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України – «Отримання хабара посадовцем, поєднане з вимаганням хабара» – повідомили у прокуратурі. Даною статтею передбачено позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років і конфіскацією майна. Слідство у справі веде слідчий відділ прокуратури Запорізької області.

ZIK

_______________

Заступник начальника управління рибоохорони погорів на хабарі в 11 тис.


Співробітниками прокуратури Запорізької області за здирство і отримання хабара затримано заступник начальника Головного управління державної рибохорони в Запорізькій області.

Як повідомили УНІАН у прес-службі обласної прокуратури, заступник начальника головного управління рибохрони був затриманий на місці злочину: безпосередньо після отримання 11 тис. грн. - суми, яку чиновник вимагав як плату за свої послуги за неперешкоджання вилову риби в Каховському водосховищі.

"На сьогодні стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України - "Отримання хабара посадовцем, поєднане з вимаганням хабара" - повідомили у прокуратурі.

Даною статтею передбачено позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років і конфіскацією майна.

Слідство у справі веде слідчий відділ прокуратури Запорізької області.

УНІАН

 Коментарі  

 
#1 рибачок 25.10.2010 12:43
хабарник рибнадзор У Львові Місько "Помідор"
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com