Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Посилення заходів по боротьбі з браконьєрством
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4483   
Четвер, 28 жовтня 2010 08:13

Профільний Комітет парламенту підтримав законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про тваринний світ» (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.н. 6458-1), поданий Миколою Томенком спільно з народними депутатами А.Семиногою, В.Даниленком та О.Горошкевичем. За словами М. Томенка, цей законопроект був внесений на пропозицію низки екологічних організацій, він пропонує заборонити виготовлення, збут та застосування отруйних та анестезуючих засобів, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудки), вибухових речовин, пташиного клею та синтетичних сіток, а також вводить заборону ввозу до України з-за кордону широко розповсюджених браконьєрських синтетичних сіток, електровудок і капканів.

М.Томенко також повідомив, що цей законопроект стоїть у порядку денному пленарного засідання Верховної Ради на 4 листопада. Він наголосив, що заборона на ввіз синтетичних сіток та електровудок в поєднанні з паралельною і одночасною забороною їх виготовлення та вільного продажу можуть стати реальними ефективними протибраконьєрськими заходами.
Окрім того, заступник Голови Верховної Ради сказав, що він разом зі своїми колегами планує зареєструвати у парламенті законопроект щодо повернення громадським інспекторам з охорони довкілля права складати адміністративні протоколи про окремі адміністративні правопорушення у сфері охорони природи.
Учасникам прес-конференції також було продемонстровано біля 100 браконьєрських знарядь лову, відеоматеріали по боротьбі з браконьєрством, а також анонсовані нові законодавчі ініціативи з посилення природоохоронного законодавства.
 Коментарі  

 
#1 ярий 28.10.2010 22:04
Це все було дотепер уже заборонено.Що нового напридумали?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com