Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Спосіб на СКАЗ
( 6 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 11659   
Понеділок, 01 листопада 2010 14:20

Вакцинація від сказу у брикетахСказ - (водобоязнь, гідрофобія) гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин - ураження центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Зараження відбувається через слину хворої на сказ тварини при укусі або ослиненні ушкодженої шкіри.

Зараження людини сказомЗараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих (вовки, лисиці — 41,4 %) чи домашніх тварин (коти — 21,8 %, собаки — 15,3 %), а також сільськогосподарських тварин (20,2 %).

 

Інкубаційний період сказуІнкубаційний період сказу триває досить довго — у середньому 1—3 місяці (хоча може тривати й до року), і перші ознаки хвороби виникають пізно, коли у мозку вже відбулися руйнівні процеси (набряк, крововилив, деградація нервових клітин), що робить лікування після вираження симптомів практично неможливим (зафіксовано лише три науково підтверджених випадків виздоровлення після появи симптомів).

 

 

Так як це захворювання має певну сезонність то ми вирішили передати досвід дружніх країн і нагадати всім нашим мисливським господарствам що потрібно контролювати епізоотичну ситуацію у своїх господарствах не зважаючи на щільність дичини з метою створення захисної зони тобто вільної від сказу території.


сказВакцинація від сказу проводять застосовуючи високоякісну антирабічну, рекомбінантну вісповакцину з G-геномом вірусу сказу CCID50 для перорального застосування  диким м`ясоїдним тваринам у брикетах!

Дані брикети виготовлені з м’ясо-кісткового борошна і в середині містять рідину у поліпропіленовому блістері,в одному брикеті міститься одна доза.

Дозування: вакцину застосовують двічі на рік в розрахунку 15-20 доз вакцини на 1 км2, можливе застосування більшої кількості в залежності від епізоотичної ситуації та щільності популяції тварин. При високій щільності лисиць, вовків чи інших перенощиків сказу використовують літак або гелікоптер, вакцину розсипають через однакові відстані (формують квадрати ,наприклад, 250*250 метрів).

Вакцинація лисиць від сказу Дозування мисливським господарствамЗа даними розробників вакцини у випадку прийому однією твариною більше однієї дози (навіть у десятикратному розмірі) в жодному разі не відіб`ється на здоров`ї звіра і не викличе жодних ускладнень


Із диких тварин потенційно небезпечними є вовки, лисиці, борсуки, їжаки, куниці, пацюки. Можуть захворіти на сказ і птахи.

 

Вірус сказу дуже нестійкий у навколишньому середовищі. Його швидко інактивують прямі сонячні промені. Під дією ультрафіолетових променів збудник втрачає свою вірулентність через 5 хвилин. Він також нестійкий до високої температури, а при кип"ятінні гине моментально, при 60 С - через 5-10 хвилин, навпаки, низькі температури його консервують вірус.

Наприклад, при температурі -20 0С -40 0 С вірус життєздатний декілька років. У слині він зберігається близько доби. Вірус стійкий до гниття та розкладання, тому неприбрані трупи тварин, що загинули від сказу, є небезпечними протягом декількох місяців, особливо в холодну пору року. Із дезіфекантів найефективніші діють на вірус луги та кислоти.


У світі щороку помирають від сказу близько 55 000 осіб

________

 

Спосіб на СКАЗ ! Зооантропонози - (від зоо..., антропо ... і греч.(грецький) nósos — хвороба), антропозоонози, група інфекційних і інвазивних хвороб, загальних тваринам і людині. ДО З. відноситься близько 100 захворювань різної етіології (сибірська виразка, сап, бруцельоз, туберкульоз, сказ, ящур, кліщовий енцефаліт, актиномікоз лептоспіроз, Ку-ліхоманка, тріпаносомоз, ехінококоз, діфіллоботріоз і ін.). При З. складаються досить складні взаємини між епідемічним і епізоотичним процесами. Джерелом збудників З. для людини є перш за все тваринні, і в першу чергу ті, з якими людина часто стикається в процесі господарської діяльності і в побуті: з.-х.(сільськогосподарський) і кімнатні тварини, гризуни, а також дикі тварини — об'єкти полювання.

 

 

___________

 

Дошка оголошень:

Щеплення (вакцинація) від сказу у брикетах

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE

Так як це захворювання має певну сезонність то ми вирішили передати досвід дружніх країн і нагадати всім нашим мисливським господарствам що потрібно контролювати епізоотичну ситуацію у своїх господарствах не зважаючи на щільність дичини з метою створення захисної зони тобто вільної від сказу території.

Вакцинація від сказу проводять застосовуючи високоякісну антирабічну, рекомбінантну вісповакцину з G-геномом вірусу сказу CCID50 для перорального застосування  диким м`ясоїдним тваринам  у брикетах!

Дані брикети виготовлені з м’ясо-кісткового борошна і в середині містять рідину у поліпропіленовому блістері,в одному брикеті міститься одна доза.

Дозування: вакцину застосовують двічі на рік в розрахунку 15-20 доз вакцини на 1 км2 ,можливе застосування більшої кількості в залежності від епізоотичної ситуації та щільності популяції тварин. При високій щільності лисиць, вовків чи інших перенощиків сказу використовують літак або гелікоптер, вакцину розсипають через однакові відстані (формують квадрати ,наприклад, 250*250 метрів).

За даними розробників вакцини у випадку прийому однією твариною більше однієї дози (навіть у десятикратному розмірі)

 



Коментарі  

 
#1 s_kopylets 01.11.2010 18:59
Розробка такої вакцини є - надзвичайно важливою подією в боротьбі з цією страшною хворобою!
Слава вченим розробникам!!!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Powered by HuntingUkraine.com