Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
За двома зайцями поженешся - автомобіля позбудешся!
( 12 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 6483   
Четвер, 04 листопада 2010 15:10

браконьєрство Дрогобицького Лісівник Меденичі04 листопада 2010 року, близько 2-ої години ночі, під час проведення рейду по боротьбі з браконьєрством в польових мисливських угіддях Дрогобицького товариства мисливців та рибалок "Лісівник" поблизу с.Меденичі Дрогобицького району Львівської області зафіксовано факт незаконного полювання на хутрових звірів в нічний час за допомогою автомобіля Volkswagen Passat д/н АТ 7087 АС.

 

 

Учасники рейдової групи, до складу якої входили начальник відділу оперативного контролю Державної екологічної інспекції в Львівській області М.Барабаш, представник ЗМІ - редактор порталу huntingukraine.com В.Олдак та громадські інспектори з охорони довкілля - члени мисливсько-рибальського клубу "Карпатське братство Діани" стали свідками того, як вишевказаний автомобіль, кілька годин характерно петляючи, їздив полями та крім фар автомобіля світив ще пошуковою лампою-фарою. Також учасники рейду чули 6 пострілів. Було прийнято рішення зупинити даний автомобіль, адже всі факти вказували на те, що це браконьєри незаконно полюють на хутрових звірів.

При затриманні автомобіль Volkswagen Passat на вимогу державного інспектора не зупинився, при цьому мало не протаранив джип рейдової групи. Почалося переслідування, в ході якого автомобілю браконьєрів вдалося з польової дороги виїхати на дорогу з твердим покриттям і на великій швидкості втікати в напрямку с. Меденичі. У зв'язку з поганою якістю даної дороги, (наявність на ній великих ям та вибоїн) та великої швидкості автомобіль-утікач зазнав сильних пошкоджень та зупинився.

З салону автомобіля вистрибнуло 3 браконьєри, які зі зброєю в руках втекли в кукурудзу, покинувши автомобіль відчиненим. У результаті візуального огляду в салоні автомобіля Volkswagen Passat було виявлено під'єднану пошукову лампу-фару, набої 16 калібру та 2 мертвих зайця-русака.

На місце події терміново прибули голова Дрогобицького товариства мисливців та рибалок "Лісівник" Б.Сушириба, місцевий єгер цього ж товариства та слідчо-оперативна група Дрогобицького РВ УМВСУ у Львівській області. Протягом декількох наступних годин було вжито ряд заходів по розшуку озброєних браконьєрів, проведено необхідні слідчі дії, оформлено документацію, зроблено фото та відеофіксацію порушення.

Автомобіль браконьєрів за допомогою евакуатора доставлено на арештмайданчик міліції м. Дрогобича.

Сподіваємося, що правоохоронні та природоохоронні органи дадуть належну оцінку вищеописаному резонансному факту грубого порушення правил та термінів полювання та притягнуть браконьєрів до відповідальності згідно із чинним законодавством. В свою чергу портал huntingukraine.com буде висвітлювати хід та особливо результат розгляду даної справи.

 

P.S. Рейдова група висловлює щиру подяку небайдужому місцевому мисливцю (із зрозумілих причин не будемо вказувати його прізвища), який надав точну інформацію про час та місце скоєння нічного браконьєрства.

ЗАЙЦЯМИ АВТОМОБІЛЯ ПОЗБУДЕШСЯ
Боротьба з браконьєрством
браконьєрство Volkswagen Passat АТ 7087 АС

Боротьба з браконьєрством

 

 

боротьба з браконьєрством

 Коментарі  

 
#8 СЕНІВ 18.12.2010 15:09
ПРІЗВИЩА ПОРУШНИКІВ
ЯМНИЧ НАЗАР
ВЕРЕЩАК АНДРІЙ
КОПАЧ МИКОЛА
 
 
#7 Зауер 08.11.2010 23:28
добре що попалися хапуги, а чому не написано їх прізвищ? Країна має знати про своїх "героїв"
 
 
#6 Мисливський клуб Карпатське братство Діани 05.11.2010 21:47
Цитую Сергей.000:
Ловити браконьєрів - це добра справа,але виходить так,що браконьєри - посадовці з братства " Діани " ловлять таких самих браконьєрів,як вони самі.

Якщо є такі дані, прошу написати прізвища, посади, обставини браконьєрства, ким складено протоколи, тощо. А ховатися під надуманим ніком і "булькати" без доказів - не по мисливськи!
 
 
#5 Сергей.000 05.11.2010 20:15
Ловити браконьєрів - це добра справа,але виходить так,що браконьєри - посадовці з братства " Діани " ловлять таких самих браконьєрів,як вони самі.
 
 
#4 пан богдан 05.11.2010 11:41
Браконьєри - це пі....си, їх давно треба відстрілювати як зайців і тоді останні може і появляться в наших угіддях і нормальним мисливцям буде як гарно пополювати. Полювання почалось, пі....си тримайтесь!!!
P.S. Браконьєр поза Законом, за шкіру кожного приз.
 
 
#3 WALLY 04.11.2010 23:46
Ні. Це знайшли в машині. Но прізвище на страхівці також ... :-* Можливо що власник машини навіт не знав де його машина "літає"
 
 
#2 i19 04.11.2010 21:48
Будемо слідкувати за подіями...Чим більше буде розголосу,тим більше шансів на правильне завершення... Людина,прізвище якої на страхівці-власник автомобіля ???
 
 
#1 Мисливський клуб Карпатське братство Діани 04.11.2010 16:38
Вночі відбулося моментальне перетворення браконьєрів з хижаків на здобич. Щойно вони засліплювали фарою зайчат і зайчата втікали - а тут засліпили браконьєрів і вони почали втікати.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com