Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Депутати не підтримали посилення боротьби з браконьєрством
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2506   
Вівторок, 09 листопада 2010 14:30

Верховна Рада України не підтримала та направила на доопрацювання проект закону "Про внесення змін до закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів з охорони та раціонального використання тваринного світу та боротьби з браконьєрством)". За даний законопроект проголосували 33 з 397 народніх депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

 

Законопроектом (№6458), що був ініційований нардепом від фракції КПУ О. Голубем, пропонувалось заборонити виготовлення, продаж і використання браконьєрських знарядь, а також ввезення до України капканів, синтетичних сіток і електровудок, які використовуються виключно з браконьєрською метою.

 

Зокрема, чинний закон передбачав доповнити новою статтею 52-1 "Заборонені знаряддя добування об´єктів тваринного світу", згідно із якою "забороняється виготовлення, збут та застосування отруйних та анестезуючих засобів, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем (електровудки), вибухових речовин, пташиного клею та синтетичних сіток".

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 12.11.2010 11:17
Людоньки!
Та що ж ви пишете! Не ганьбіть ви наш сайт тим матюччам! Це ж і вам ганьба, і всім нам - українцям! І як тільки рука піднімається таке писати?!
До нас на сайт і іноземці пишуть і вже читають напевно, і що ж про нас думати будуть.
Схоже на провокацію!!!!!
До редакції - видаліть будь ласка!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com