Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Ялинкова кампанія
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6776   
Понеділок, 15 листопада 2010 10:40

12 листопада 2010 року в Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада, на якій було визначено основні завдання ялинкової кампанії на 2010-2011 роки.

Незмінним атрибутом новорічно-різдвяних свят є ялинка. Ялиця - особливо популярна порода дерева, яке використовується на новорічну ялинку: вона красива і протягом тривалого часу не осипається. Проте саме через цю «популярність» ялицеві насадження виснажуються, деградують, зменшується їх кількість. Щорічно у передноворічний період посилено проводяться заходи з охорони шпилькових насаджень, однак, кількість випадків незаконних рубок залишається, на жаль, високою.

 

На ялинкову кампанію 2010-2011рр. лісові підприємства Львівського ОУЛМГ запропонували заготівлю новорічних ялинок в обсязі 30,2 тис. шт.. Реалізація ялинок здійснюватиметься із дворів лісництв та складів, безпосередньо в лісі реалізація заборонена. Учасники наради висловили пропозицію щодо визначення місць торгівлі новорічними ялинками на ринках Львова.

 

Заступник начальника Державної екологічної інспекції в Львівській області Л. Кравець закликав представників державної лісової охорони посилити контроль за збереженням шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період. Водночас зазначив, що Інспекторами з охорони навколишнього природного середовища постійно проводитимуться перевірки по виявленню незаконного перевезення новорічних ялинок, здійснюватиметься контроль за дотриманням правил торгівлі, законності придбання і продажу новорічних ялинок в населених пунктах області, особливо у м. Львові.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com