Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Секретна зброя звірини
( 6 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 5498   
П'ятниця, 19 листопада 2010 11:04

Секретна зброя звіриниТой, кому хоч раз у житті довелося пережити атаку розлюченого пораненого кабана, назавжди запом’ятовує його рев, що холодить душу і ніби приковує до місця. В принципі, як показують останні дослідження вчених, паралізуючий ефект свого рикання використовують також ведмідь та тигр, аби наблизитися до жертви на відстань удару іклом чи пазурем. А секрет, як виявляється, полягає в тому, що у своєму голосі  звірина використовує інфразвук, який людське вухо не чує. Цей рик лунає протягом долей секунди і діє як потужній удар у вигляді низькочастотних звукових хвиль, які й вводять жертву в стан трансу.


А цього часу, скажімо, для пораненого вепра цілком досить, аби в кидку завдати людині жахливий удар іклом, спрямований знизу й вверх, і, таким чином, розпанахати бедро. Небезпека такого поранення полягає в тому, що потерпілого можуть і не встигнути довезти до лікарні через значну втрату крові. Такі випадки на наших теренах трапляються, правду кажучи, не так вже й часто, але знати природу секретної інфразвукової зброї звірини варто всім, кому доводиться частенько бувати в лісових хащах, чи то за службовою необхідністю, чи то за своїм хобі.
До дивовижних висновків про використання звіриною інфразвуку прийшли біоакустики Інституту зоології зі штату Північна Кароліна.

До речі, наші вчені та практики з Львівського національного лісотехнічного університету та мисливського господарства “Тустань”  неодноразово спостерігали за дивною дією звіриного рику на мисливців.

Загалом же природа інфразвуків  надзвичайно цікава. Давно помічено, що перед  землетрусами, ураганами та повенями всі живі іситоти відчувають тривогу. Вчені нині вважають, що це спричинено інфразвуками, які “штовхають” поперед себе ці катаклізми. Це явище прийнято називати “голосом моря” — інфразвукові хвилі, що виникають найчастіше над поверхнею океану під час сильних вітрів через вихороутворення над гребенями морських хвиль.

У 60-х роках минулого століття NASA ретельно вивчала дію інфразвуку, що утворює гуркіт ракет,  на космонавтів. Там достеменно з’ясували, низькі звукові частоти від нуля до 100 герц призводять до спотворення візуального сприйняття, утруднюють дихання та змушують вібрувати грудну клітину та рухатися волосся на шкірі.

Під час дослідів за допомогою цих нечутних звукових хвиль створювали навіть ілюзію появи привидів. Це в деякій мірі пояснює  часту появу потойбічних у середньовічних замках, де інфразвук генерується довжелезними коридорами з їхніми постійними протягами. 

Оскільки кожен людський орган має свої біоритми, то при співпадінні їх із частотами інфразвуку може спостерігатися поява психозу, паніка  та різкий біль, оскільки відбувається збій налаштування всіх нутрощів. За тривалого впливу руйнівних хвиль спостерігається смерть. Відтак стає зрозумілою поява в Бермудському трикутнику кораблів без людей.

На руйнівному ефекті  цього явища нині й побудована інфразвукова зброя, перші зразки якої з’явилися ще у гітлерівській Німеччині. Лише кінець війни не дозволив нацистам довести її до досконалості. Американцям тоді вдалося захопити дослідний екземпляр та неабияк удосконалити його.  Вони успішно використовували інфразвукові гармати в Іраку.

Нещодавно ця зброя стала доступною і для цивільних. Так обороняючись від сомалійських піратів, власники одного розкішного круїзного судна застосували установку проти атакуючих катерів, що призвело піратів у замішання, і вони у безсилій  люті лише випустили по теплоходу гранату.

Портативні прилади для генераціії інфразвуку встановлені й у британських магазинах для відсічі грабіжникам.

Та не всі частоти інфразвуку є згубними для людини. Дивно приємний вплив музичного інструмента — органа — якраз і пояснюється тим, що в його звучанні також присутній інфразвук, який дає можливість слухати його переливи не лише вухами, а й усім тілом. Справді, ця божественна музика може викликати приливи ніжності навіть у найбільш черствих і жорстоких та облагородити їхні душі.

-----

В поисках охотничей удачи охотники часто вынуждены ночевать на природе. В таких случаях просто необходим хороший фонарь. Одними из лучших являются Fenix фонари для оружия. Фонари этой фирмы уже давно заслужили внимание и уважение и среди охотников, и среди рыбаков и туристов. Познакомится с асортиментом, возможностями, характеристиками и ценами продукции fenix можно на сайте http://www.fonarik.org.ua
 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 19.11.2010 22:51
Дякую за цікаву інформативну статтю!
На власній шкурі відчував вплив тих інфразвуків.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com