Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Велетенський судак із Західного Бугу
( 5 Votes )
Написав Роберт ДОМАРАЦЬКИЙ Переглядів - 10207   
Середа, 01 грудня 2010 07:25

Трофейний судакПізня осінь з її дощами і сирістю не надто надихає до відпочинку на березі водойми зі звичайною поплавцевою вудкою. Її пора – весна і літо. А от у аматорів спінінга – саме "жнива". Перед тим, як річки і озера вкриє лід, хижак "біситься", намагається запастися жирком перед зимою.

 

Не проґавив свого рибальського щастя 16-річний спінінгіст-початківець Назар Бугай із села Великого, що поблизу Червонограда на Львівщині. Листопадового дня після обіду він пішов порибалити на Західний Буг - на "завал", як називають цей обрив на березі місцеві жителі. Глибина тут – близько трьох метрів, і зазвичай тут виловлюють судаків по 1,5-2 кг.

 

Снасть на хижака, на яку ловив Назар, – "джиг" (силіконова копія рибки з гачком). Додому повернувся під вечір із велетенським судаком – 8 кілограмів 800 грамів! Навіть старожили не пам'ятають, щоб комусь так пофартило. На допомогу хлопцеві, коли той тягнув рибину, поспішили рибалки, які були поруч. А то невідомо, чи вдалося б витягнути цього "слона" на берег. Ще, чого доброго, міг би й у воду з обриву стягнути.

 

"Рибину ми наразі тримаємо у морозильній камері і збираємося приготувати її напередодні 22 грудня. На Ганни у нашому селі якраз празник, почастуємо гостей, – каже мама удачливого рибалки пані Руслана. – А з голови зробимо чучело на пам'ять. Такі трофеї не кожного дня трапляються".

 

Роберт ДОМАРАЦЬКИЙ

газета "Високий Замок"

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 05.12.2010 13:39
Вітаю талановитого рибалку Назара з таким знаменитим трофеєм! :lol:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com