Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Зимових рибалок в Запоріжжі рятуватимуть два "Марси" і вертоліт
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 8476   
Четвер, 02 грудня 2010 13:07

Багатоцільовий катер У цьому році любителів зимової рибалки рятуватимуть два «Марса-700» і вертоліт. За словами начальника ГУМНС у Запорізькій області Олексія Лепського, в цьому році область отримала від МНС ще один багатоцільовий катер на повітряних подушках "Марс-700".

 

 

- Ми єдині в Україні, де на одну область є два "Марс-700". Один з них вже стоїть в Енергодарі, другий - у Запоріжжі. Таким чином ми зможемо "закрити" порятунок рибалок на Каховському водосховищі з двох сторін. Також цього року у Кам'янка-Дніпровському районі буде чергувати моторний човен. У Василівському районі з 2005 року на бойовому чергуванні знаходиться плаваючий транспортер, а на аеродромі Бердянська з червня 2008 року - вертоліт на цілодобовому чергуванні, - розповів Олексій Лепський.

 

До речі, згідно зі статистикою, з початку року на водних об'єктах регіону загинули 90 осіб, у тому числі 9 дітей. Це менше, ніж у минулому році, коли на воді загинули 91 чоловік, в числі яких 7 дітей.

 

Завдяки оперативній роботі аварійно-рятувальних служб при проведенні рятувальних робіт, на водоймах області врятовано 402 особи, у тому числі 79 дітей.

 

За словами Олексія Лепського, це один з кращих показників по всій Україні.

 

Довідка

Багатоцільовий катер Багатоцільовий катер "Марс-700" може експлуатуватися при температурі навколишнього повітря від -50 до +40 град. при хвилі на водній поверхні до 0,7 м, під час льодоходу, на зарослому мілководді, обводнених під час розливу річок ділянках суші, а також у тундрі без обмеження міцності покриву, в т.ч. і снігового.


При високій ваговій віддачі і досить гарній амфібійності на суші він здатний подолати ухили до 8 градусів. Оснащений надійним низькообертовим двигуном з малошумним повітряним гвинтом в захисній кільцевій насадці катер відрізняється хорошою керованістю й маневреністю.


Він має високоміцні гнучкі скеги зі спеціальним захисним покриттям, виконані за типом "камера-покришка" з розбивкою камери на 4 секції, пластикову надбудову з опалювальним салоном, регульованими кріслами і м'яким диваном.


Для гарного огляду лобове скло обдувається теплим повітрям і оснащено склоочисниками.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com