Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Держекоінспекцією України призупинено використання мисливського фонду Львівською ОО УТМР
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7570   
Четвер, 02 грудня 2010 16:08

призупинено мисливського фонду Львівською УТМРРішенням першого заступника Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища призупинено використання Львівською обласною організацією УТМР державного мисливського фонду в межах мисливських угідь наданих в користування.

За результатами перевірок, проведених Державною екологічною інспекцією в Львівській області, виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства Львівською ОО УТМР, а саме – Перемишлянським мисливським господарством. Зокрема, встановлено, що проект організації та розвитку мисливського господарства не погоджено з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, не створено належну єгерську службу, не виконуються умови договору про порядок ведення мисливського господарства. Крім цього, порушується «Порядок визначення територій для охорони та відтворення мисливських тварин (відтворювальних ділянок)», журнал реєстрації інструктажів з техніки безпеки при проведенні полювання ведеться з порушенням встановлених вимог.

 

На підставі виявлених порушень та у зв'язку з тим, що вжиття заходів адміністративного реагування не призводить до усунення зазначених порушень, винесено рішення про зупинення (тимчасово) використання державного мисливського фонду зазначеною організацією. Дозвіл на відновлення діяльності буде видано лише за умови безумовного усунення усіх виявлених порушень.

 Коментарі  

 
#4 пан Богдан 03.12.2010 19:14
Не хочеться коментувати. Керівництво УТМР - злодії і роздовбаї, яких світ не видів. Лише би гроші наживати, нічого не робити і дурити чесних мисливців.
 
 
#3 ostt 03.12.2010 09:28
Треба наводити порядок.
Якщо є факти зловживаннь - реагувати відповідно.
 
 
#2 С.Р. 02.12.2010 22:25
Угляр + Дуда = солодка парочка... Останній відремонтувавши службовий УАЗ за 16 000 грн., списав і продав собі рідненькому аж за 2 000 грн., попродав всі алюмінієві човни і т.д. а повторна КОНФЕРЕНЦІЯ оцінила таку роботу на відмінно та й переобрала старого злодюгу на новий п'ятирічний термін... одне слово "ні пуха ні пера, ні УАЗа ні човна". Цікаво як розділять 12 ліцензій на кабанів на 1 600 мисливців Львівського міського УТМРу...
 
 
#1 сурма 02.12.2010 22:01
Давно пора, тому що товариства типу УТМР на сьогоднішній день живуть лише на авторитеті минулих років, в їхніх угіддях як правило господарюють браконьєри а полюють тільки районні "вожді" та скоробагатьки. А у єгеря зарплата по сувмісництву 0.3 ставки. Ніякого забезпечення формаю, автотранспортом , повноваженнями. І купа порушень в придачу.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com