Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Охорона лісу не дрімає
( 4 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 3452   
Вівторок, 07 грудня 2010 15:42

На полювання без будь-яких дозволів та з незареєстрованою зброєю вирушили два мешканці с. Череваха, що в Маневицькому р-ні. Завдяки оперативним діям лісової охорони братів-браконьєрів вдалося вистежити.

– Потри те, що зараз дозволено полювання на хутрових та парнокопитних, – розповідає заступник директора ДП «Маневицьке ЛГ» Микола Корець, – брати Андрій та Петро М. вирішили не дотримуватися букви закону. Правопорушення виявили 4 грудня, під час проведення рейду.

 

Чоловіки підстрелили самця козулі. Лісова охорона (у складі 5 осіб) зафіксувала порушення статті 20 (п.1, 2). Згідно з таксацією, брати М. завдали збитків на суму близько 8 тис. грн.

 

За даним фактом проводиться слідство.

 

Оксана ЧУРИЛО

Керівник прес-служби ВОУЛМГ

 Коментарі  

 
#1 еколог 27.01.2011 22:00
В угіддях УТМР Рогатинського р-ну створено відтворювальну зону для природної фауни (мисливських тварин).Територія зони: с. В.Липиця ,с. Н.Липиця , с.Світанок до границі Тернопільської області.
Голова товариства мисливців і рибалок Мицик І.Ф. із своїми товаришами проводить у відтворювальній зоні браконьєрські полювання , відстрілюють все, прикриваючись рейдовими перевірками і своїм громадсько-посадовим становищем.
Такі люди не повинні очолювати громадські організації !!!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com