Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Спеціальна зона для білих ведмедів на Алясці
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7550   
Вівторок, 07 грудня 2010 16:41

Американська влада створила на Алясці спеціальну зону для білих ведмедів яка є вдвічі більшою від площі Великобританії і охоплює північне і північно-західне узбережжя Аляски, включаючи полярні льоди.

Екологи сподіваються, що цей крок зробить складним і навіть неможливим отримання дозволів на розвідку і видобуток нафти. "Потрібно, щоб адміністрація Обами на практиці реалізувала свої плани, щоб ми захищали ведмедів, а не оплакували їх смерть", - сказала Кейсі Зігель з Центру біологічної різноманітності.

"Створення особливої зони дозволить нам працювати разом з федеральними партнерами, щоб зберегти популяцію білих ведмедів у місцях їх проживання", - сказав помічник міністра внутрішніх справ Том Стрікленд, що займається питаннями охорони дикої природи.

 

Будь-яка економічна діяльність у цьому районі, площа якого сягає майже 500 тис кв км, тепер буде перевірятися на предмет того, становить вона загрозу для білих ведмедів.

 

Екологи також хочуть, щоб білі ведмеді були занесені до списку зникаючих видів. Зараз вони знаходяться в списку видів, яким загрожує небезпека через танення льодів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com