Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Один постріл , дві цілі - лось і лижник
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8600   
Середа, 08 грудня 2010 11:36

Трагедією закінчився незвичайний інцидент що відбувся в Швеції: мисливець що полював, вистрілив у лося, а влучив не тільки у тварину, а й у лижника, що опинився поруч.

Інцидент стався 4 грудня в районі міста Аннерстад що знаходиться на півдні Швеції. Мисливцем була жінка. Вона і її супутник, дізнавшись про загибель людини, були шоковані.

 


Результати попереднього розслідування поліції показали, що шведка мисливець зробила лише один постріл, який, однак, коштував нещасному лижникові життя.

При цьому куля спочатку потрапила в лося, але пройшла навиліт, після чого вбила 71-річного чоловіка, з’ясувала поліція.

За словами експерта Шведської асоціації мисливців Хенріка Барнекова, випадки, коли куля не застрягає в тварині, а проходить крізь нього, не рідкість. Тим не менш, він ніколи не чув, щоб куля продовжувала летіти далі і вбила когось ще. До цих пір були відомі лише випадки загибелі мисливських собак, в яких куля потрапляла рикошетом.

За словами Барнекова, перш ніж стріляти, мисливець повинен упевнитися в тому, що позаду тварини є так звана «зона безпеки», наприклад, пагорб, у який куля зможе благополучно потрапити у випадку промаху. При цьому, ліс не може вважатися такою безпечною зоною. Якщо ж кулю не зупинити, вона може пролетіти ще 4-5 км.

 

-----

Если в своих путешествиях Вас закинет в Николаев то вам пригодится  возможность снятия квартиры посуточно в николаеве. На портале doba.ua Вы сможете без труда найти подходящий вариант без посредников и комиссионных.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com