- Першим ділом навчитися досягати рівномірної амплітуди коливання. Для цього зазвичай в районі кінчика кивка ставлять два пальці, які й служать обмежувачем амплітуди коливання.
- Далі плавно переходять до освоєння зміни висоти проводки. Починайте коливальну проводку з підняттям кози з дна в товщу води.
- Міняйте проводку якщо клювання немає збільшуючи або зменшуючи амплітуду коливання, піднімайте або опускайте козу або поєднайте це разом.
- Оснастіть жилку кількома приманками, так простіше визначити на якій глибині стоїть риба. І обов'язково на всяк випадок повісьте звичайну мормишку з мотилем. За статистикою більше шансів впіймати саме на мормишку з мотилем.
Ну і на завершення ще одна маленька порада. Досвід приходить з часом і так само йде. Тому навіть професіонали з першим льодом більше займаються тим, що заново набивають руку. Ну а для того щоб не витрачати марно час, це можна зробити вдома у ванній і запам'ятати, як грає та чи інша приманка.
Упростить поиск рыбы, а это значит значительно повысить шансы на успешную рыбалку, поможет эхолот. Особенно полезный эхолот на незнакомом водоеме. Поскольку не многие рыболовы знают какой
эхолот купить и где дадут хорошую консультацию и предложат оптимальный вариант за приемлимые деньги, то дадим еще один совет - обратите внимание на интернет-магазин эхолотов http://shop.eholot.net.