Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Поради по освоєнні ловлі на козу
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4495   
Четвер, 09 грудня 2010 16:57

зимова приманка козаНовачків які тільки-но освоюють ази зимової рибалки часто цікавить питання "якою проводкою користуватися при лові на козу" . Однозначної відповіді  на це питання ніхто і ніколи не дасть. Як говоритися краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати. Але все ж досвідчені рибалки дають наступні поради.

 

 - Першим ділом навчитися досягати рівномірної амплітуди коливання. Для цього зазвичай в районі кінчика кивка ставлять два пальці, які й служать обмежувачем амплітуди коливання.

 - Далі плавно переходять до освоєння зміни висоти проводки. Починайте коливальну проводку з підняттям кози з дна в товщу води.

 - Міняйте проводку якщо клювання немає збільшуючи або зменшуючи амплітуду коливання,  піднімайте або опускайте козу або поєднайте це разом.

-  Оснастіть жилку кількома приманками, так простіше визначити на якій глибині стоїть риба. І обов'язково на всяк випадок повісьте звичайну мормишку з мотилем. За статистикою більше шансів впіймати саме на мормишку з мотилем.

 

Ну і на завершення ще одна маленька порада. Досвід приходить з часом і так само йде. Тому навіть професіонали з першим льодом більше займаються тим, що заново набивають руку. Ну а для того щоб не витрачати марно час, це можна зробити вдома у ванній і запам'ятати, як грає та чи інша приманка.

 

Упростить поиск рыбы, а это значит значительно повысить шансы на успешную рыбалку, поможет эхолот. Особенно полезный эхолот на незнакомом водоеме. Поскольку не многие рыболовы знают какой эхолот купить и где дадут хорошую консультацию и предложат оптимальный вариант за приемлимые деньги, то дадим еще один совет - обратите внимание на интернет-магазин эхолотов http://shop.eholot.net.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com