Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Операція "Новорічна ялинка" Триває
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 9399   
Четвер, 16 грудня 2010 11:58

ЯлинкаЗ метою посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок та самовільної заготівлі новорічних ялинок у передноворічний період 2011 року, проводиться операція «Новорічна ялинка».

 

Львівське обласне управління лісового господарства, Головне управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, Державна екологічна інспекція в Львівській області та Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області підписали спільний наказ про вжиття заходів щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень.

 

Державна екологічна інспекція в Львівській області закликає посадових осіб та громадян дотримуватися вимог природоохоронного законодавства при заготівлі, реалізації та придбанні новорічних ялинок.

 

Рейдовими групами, до складу яких входять державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, представники органів внутрішніх справ, громадських організацій, проводяться перевірки по виявленню незаконного, самовільного вирубування та перевезення новорічних ялинок. Здійснюється контроль за дотриманням правил торгівлі, законності придбання і продажу новорічних ялинок в населених пунктах області, особливо у м. Львові.

 

На ялинкову кампанію 2010-2011рр. лісові підприємства Львівського ОУЛМГ запропонували заготівлю новорічних ялинок в обсязі 30,2 тис. шт .

 

Незаконно зрубані та придбані новорічні ялинки будуть вилучатись, а лісопорушники будуть притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. Адмінштраф за самовільну вирубку для громадян становить від 85 до 170 грн., для посадових осіб від 119 до 204 грн. Крім цього, будуть нараховані збитки, які нанесені лісу незаконною вирубкою і пошкодженням дерев. За кожне дерево, вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту в грудні-січні місяці нараховується шкода в розмірі:

 

За дерево діаметром10 і менше см – 126грн.

  • 10,1 см – 14 см – 222 грн.
  • 14,1 см - 18 см – 570грн.
  • 18,1 см – 22 см – 1170 грн.
  • 22,1 см - 26 см - 2055грн.
 Коментарі  

 
#1 Семенович 16.12.2010 23:44
Понти а не боротьба з браконьєрами...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com