Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
За порятунок оленя - оштрафували !
( 0 Votes )
Написав Людмила Олдак Переглядів - 6953   
Середа, 22 грудня 2010 10:13

Як йдеться у повідомленні, 33-річний Халіл Абускаран і 46-річний Джим Харт побачили посеред річки оленя, коли проїжджали повз водойми. Тоді ж у водi знаходилися представники місцевого відділення поліції із захисту природних багатств штату, а також співробітники пожежної охорони. Фахівці обговорювали можливість порятунку тварини.


За словами сержанта Брайана Альберта, операція з порятунку оленя була пов`язана з серйозним ризиком для життя пожежників і співробітників природоохоронної поліції. «Не варто ризикувати життям людини заради спасіння оленя, як би жорстоко це не звучало», - зазначив представник поліції.

Поки пожежники і поліцейські роздумували над тим, чи варто рятувати тварину, чоловіки, що проїжджали повз Абускаран і Харт вирішили діяти. Вони вирушили до річки і попливли до тонучого оленя на надувному човні, розгрібаючи лід веслами і лопатами. У результаті їм вдалося добратися до парнокопитного і допомогти йому. Оленя доставили на берег, після чого його відпустили в довколишній природний парк.

Відразу після цього рятівників оленя оштрафували на $ 90, тому що в човні, в якому вони вирушили на допомогу тварині, не було рятувальних жилетів. Тим не менш, Абускаран і Харт не погодилися з покаранням і мають намір оскаржити рішення поліції в суді

 Коментарі  

 
#2 uscnm 22.12.2010 15:12
Хлопці, це ж загниваючі капіталісти, не беріть з них приклад. У нас в горах коло Турки рись втрафила в сильку і я з колєгом Стефком її пів дня спасав, вона нас подерла і покусала, але ми її випустили на волю. Я єгер Іван казав шо ми дурні, могли сторгувати за неї 100 доларів. Звіра тре спасати коли він в біду втрафив, а коли полювання - тоді добувати, так є по мисливськи. Чи нє?
 
 
#1 s_kopylets 22.12.2010 12:28
Так оштрафували-то не за порятунок тварини, а за нехтування технікою безпеки!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com