Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Міліціонери-браконьєри спокусилися на життя свого колеги
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 1843   
Четвер, 23 грудня 2010 15:33

Надзвичайна подія сталася в Черкаській області. Там браконьєри спокусилися на життя співробітника міліції. Щоб їх вгамувати, правоохоронці відкрили вогонь. Після затримання з'ясувалося, що міліціонера намагалися втопити його ж колеги - оперативні співробітники іншого підрозділу.

 

Інцидент стався під час патрулювання на воді. Наряд помітив у заповіднику кілька баркасів. Як тільки співробітник міліції ступив на один з них, рибалки завели мотори і кинулися навтьоки. Міліціонера спробували скинути у воду.

 

- Двигун включили на відповідний хід. І другий працівник, що виконував свої функціональні обов'язки, змушений був вистрілити в повітря з автомата Калашникова, - говорить начальник ЛВ в річкових портах Черкас Анатолій Воєвода.

 

У човнах виявили триста кілограмів риби. Проте найбільшим сюрпризом стали особи затриманих. З'ясувалося, що втопити міліціонера намагалися його ж колеги!

 

- Затримано три баркаса, сім осіб. З них двоє виявилися оперативними працівниками міліції. Останні років дев'ять такого не було, - говорить Анатолій Воєвода.

 

Попередньо встановлено, що браконьєрством затримані займалися не вперше. За раз вони виловлювали до тонни риби.

 

На сьогодні в області зареєстровано майже 70 підприємств, які офіційно займаються виловом риби. Після інциденту в Черкасах міліція перевірить всіх.

 

По матеріалам kriminal.tv

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com