Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
«Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя»
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 4761   
Неділя, 26 грудня 2010 12:27

Яворівський національний природний паркЗаконністю наказу міністра освіти та науки України Дмитра Табачника за №1032 «Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя» при Національному лісотехнічному університеті України», яким зобов’язано припинити юридичну особу «Природний заповідник «Розточчя» (Львівська обл., Яворівський р-н, с. м. т. Івано-Франкове) шляхом його реорганізації у структурний підрозділ зазначеного університету, зацікавилися прокурора.

Зі слів джерела, учора керівництво Природного заповідника «Розточчя» при Національному лісотехнічному університеті України подало львівським прокурорам пакет документів, в яких аргументувало збереження цього Природного заповідника в тому вигляді, в якому він є.

Джерело стверджує, «якби ЗІК оперативно не надав гласності цій проблемі, то, хто знає, чи цей наказ Табачника, оминувши оцінку на законність правоохоронцями, не вступив би в силу вже цими днями».

Нагадаємо, що 27 грудня в Києві розпочинається суд за позовом Київського еколого-культурного центру та Екоправа-Київ до міністра освіти й науки України Дмитра Табачника – стосовно його наказу за №1032 «Про реорганізацію Природного заповідника «Розточчя» при Національному лісотехнічному університеті України».

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com