Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чорні хмари на території угідь Дрогобицької УТМР
( 0 Votes )
Написав Корреспондент - КБД Переглядів - 11246   
Вівторок, 28 грудня 2010 08:35

Чорні хмари на території угідь Дрогобицької УТМРОсновною причиною таких радикальних дій стало те, що С. Кузьменко серед інших депутатів-зрадників голосував за повернення в крісло дрогобицького міського голови Миколи Гука, якого депутатський корпус шляхом відкритого голосування усунув із посади. “Як можна: спочатку голосувати за усунення, дорікаючи горе-мерові недолугістю щодо керування господаркою міста, а потім спокійно ініцію­вати та сприяти його поверненню? Як на мене, ситуація зрозуміла без коментарів”, – констатував М. Ваврин.

 

Несолодко буде депутатові Дро­гобицької міської ради від БЮТ Станіславові Кузьменку, який сьогодні обіймає посаду директора комунального під­приємства “Дрогобицький ринок”. Однопартійці виключили його зі списку кандидатів у депутати Дрогобицької міської ради партії “Батьківщина” – повідомив “Газету” депутат Львів­ської облради, голова Дрогобицької міської організації пар­тії “Батьківщина”, голова координаційної ради блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини Михайло Ваврин.

 

Підлили масла у вогонь і недоліки та серйозні недоопрацювання С. Кузьменка щодо виконання своїх безпосередніх обов’язків директора комунального підприємства “Дрогобицький ринок”. Підприємці, які неодноразово страйкували біля ратуші, дорікали панові Кузьменку в безгосподарності та безвідповідальності. Та, на жаль, він проігнорував критику та вимоги щодо невміння знайти спільну мову з приватними підприємцями, які торгують на промисловому та продуктовому ринках. А даремно...

 

Цікавим є і той факт, що під час перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства на території мисливських угідь Дрогобицької районної організації Українського това­риства мисливців і рибалок (УТМР), головою якої є Стані­слав Кузьменко, Державна екологічна інспекція у Львівській області неодноразово виявляла порушення стану ведення мисливського господарства. З метою усунення недоліків держінспектори видавали приписи, однак голова УТМР не виконував законних розпоряджень.

 

Зокрема, 2007 року під час перевірки встановлено факт проведення незаконного полювання С. Кузьменком. У порушника виявили ліцензію на добування козулі з виправленою датою полювання (це довів Дрогобицький міськрайонний суд), він тоді вполював самця-козла; в журналі обліку ліцен­зій порушено черговість записів.

 

Матеріали для розгляду справи про адміністративне правопорушення скеровано в суд. Розмір шкоди, яку заподіяно державі незаконним добуванням однієї козулі, становить 8 тисяч гривень. Дрогобицький міськрайонний суд наклав штраф на Станіслава Кузьменка в розмірі 510 гривень і зобов’язав сплатити шкоду, завдану державі. Постанови суду порушник оскаржив в апеляційному суді, однак за рішенням Апеляційного суду Львівської області від 08.06.2010 року зазначені рішення залишено без змін.

 

Окрім того, держінспекція встановила, що 2008 року в господарстві незаконно добуто трьох кабанів, чим завдано державі збитків на суму 30 тисяч гривень. У зв’язку з цим Державна екологічна інспекція у Львівській області скерувала до Дрогобицького МРВ ГУ МВСУ у Львівській області матеріали та розрахунок шкоди, що її заподіяв тваринному світу голова УТМР С. Кузьменко, для розгляду й ухвалення рішення щодо порушення кримінальної справи за ч.2 ст. 248. На сьогодні порушено кримінальну справу, триває досудове слідство.

 

Інспекційна перевірка також виявила факти видачі від­стрільних карток за підписом голови товариства, які не відповідають карткам встановленого взірця Всеукраїнської організації УТМР. Опис вилучених карток і самі картки долучено до матеріа­лів кримінальної справи проти обвинуваченого.

 

За порушення природоохоронного законодавства, правил використання об’єктів тваринного світу, невиконання приписів голову Дрогобицької районної організації УТМР Станіслава Кузьменка неодноразово притягували до адмінвідповідальності.

 

А Держекоінспекція винесла рішення про тимчасову заборону (зупинення) використання державного мисливського фонду користувачем мисливських угідь Дрогобицькою районною організацією УТМР. Рішення було оскаржено відповідно до Закону України “Про мислив­ське господарство та полювання”. Зазначені матеріали скеровано в Мінприроди України.

 

Державна екологічна інспекція у Львівській області за систематичні порушення природоохоронного законодавства й у зв’язку з виявленням фактів браконьєрства готує матеріали на розгляд обласної організації УТМР для притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника мисливського господарства та розгляду питання щодо доцільності перебування його на займаній посаді.

 

Варто зазначити, що пана Кузьменка не вперше звинувачують у браконьєрстві. Натомість на сесіях Дрогобицької міської ради, де неодноразово розглядали такі питання, він щоразу каже, буцімто це влаштовують ті, хто сам займався браконьєрством. Мовляв, цих людей він ловить на гарячому, але завдяки своїм високим покровителям його недоброзичливці відбуваються лише переляком й адмінштрафами.

 

Не відомо, чи вдасться С. Кузь­менкові вийти сухим із води, але вочевидь високі покровителі є і в нього. Бо в іншому разі він давно вже відбував би покарання у в’язниці.


А можливо, хтось з однопар­тійців “відмазує” свого колегу перед вищими інстанціями?

 

Та цього разу Станіславові Кузьменку не допомогли ні впливові друзі у владних колах, ані “чаклування” дрогобицького міського голови, який сприяв його призначенню керівником комунального підприємства “Дрогобицький ринок”. Над паном Кузьменком справді нависли чорні хмари, адже правоохоронні органи перевіряють звинувачення щодо підробки ним диплома про закінчення вищого навчального закладу.

 

Якщо справу не вдасться залагодити, і факт підробки документа підтвердять, то підозрюваному не позаздриш. Як стверджують правоохоронці, він і виборців “наколов”, і зловживав посадою голови Дрогобицької районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, і незаконно обіймав посаду директора дрогобицького ринку. А за це треба нести відповідальність.

 

Щоправда, міру вини встановлює суд. Отже, матимемо нагоду переконатися, наскільки в майбутньому дрогобичани довірятимуть судовій гілці влади?

 

Несолодко буде депутатові Дро­гобицької міської ради від БЮТ Станіславові Кузьменку, який сьогодні обіймає посаду директора комунального під­приємства “Дрогобицький ринок”. Однопартійці виключили його зі списку кандидатів у депутати Дрогобицької міської ради партії “Батьківщина” – повідомив “Газету” депутат Львів­ської облради, голова Дрогобицької міської організації пар­тії “Батьківщина”, голова координаційної ради блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини Михайло Ваврин.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com