Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
В Перечинської районної організації УТМР невідомими особами незаконно добуто 2 козулі
( 2 Votes )
Написав Закарпаття on-line Переглядів - 2463   
Вівторок, 28 грудня 2010 08:45

Фахівцями Інспекції проведено перевірку даного факту. Зокрема, було встановлено, що 18 грудня 2010 року в кв. 22 виділі 26 Порошківського лісництва ДП "Перечинське ЛГ" в мисливських угіддях Перечинської районної організації УТМР невідомими особами було незаконно добуто 2 особини козулі, повідомили Закарпаття онлайн у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області.

 

 

 

Такими діями громадяни порушили ст. 10, 17 Закону України "Про тваринний світ".

Відповідно до такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, затверджених наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Державного комітету лісового господарства України №332/262 від 18.07.2007 року розмір шкоди, завданої внаслідок незаконного добування однієї особини козулі становить 8 тис. грн.

Матеріали по даному факту Інспекцією направлено в Закарпатську міжрайонну природоохоронну прокуратуру для відповідного реагування.

 

До Державної екологічної інспекції в Закарпатській області звернувся мешканець с. Порошково Перечинського району щодо факту браконьєрства в околицях його села.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com