Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Трихінельоз - на Буковині вогнища інфекції
( 2 Votes )
Написав ZIK / KBD Переглядів - 10839   
Неділя, 09 січня 2011 23:14

Трихінельоз на Буковині вогнища інфекціїТрихінельоз - Збудники паразитують у нижніх відділах тонкої кишки людини або тварини (кишкові трихінели). Розвиток кишкових трихінел відбувається в організмі господаря після вживання ним м'яса тварини, інвазованої личинками трихінел (м'ясові трихінели). Після перетравлення м'яса в шлунку і розчинення капсул, в яких містяться личинки, останні проникають у тонку кишку. Через добу вони перетворюються у самців і самиць.

 

Троє мешканців с. Новоселиця Кельмецького району Буковини госпіталізовані до інфекційного відділення обласної лікарні з діагнозом трихінельоз. Їх стан задовільний. У районі виникнення вогнища інфекції працює комісія Держкомветмедицини.

 

У с. Новолселиця Кельменецького району, де виявлено випадки захворювання на трихінельоз, працівники Державного комітету ветеринарної медицини України проводять подвірний обхід, відбирають проби крові від сприйнятливих до трихінельозу тварин – свиней, собак, котів.

Як повідомили у Держкомветмедицини, 6 січня проведено лабораторне дослідження проб крові від собак, які належать потерпілим і мисливцям у цьому населеному пункті. Отримано негативний результат. Взято на облік людей, які займаються подвірним забоєм тварин, ознайомлено їх з ветеринарно-санітарними правилами при забої тварин.

Проведено семінар з лікарями ветеринарної медицини, працівниками лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, дільничними лікарями ветеринарної медицини. У місцях організованої торгівлі до реалізації дозволено допускати тваринницьку продукцію лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи з обов’язковим дослідженням на трихінельоз.

 

Trichinella Трихінельоз

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com