Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Випустили щуку у воду
( 1 Vote )
Написав Вікторія ДОСКОЧ Переглядів - 9637   
Неділя, 23 січня 2011 22:31

 

У Чернівцях керівником держрибінспекції призначено галичанина, якого у Львові «попросили» покинути аналогічну посаду


У Чернівецькій рибоохоронній системі назріває скандал. Причиною послугувала кадрова політика, запроваджена Держкомрибгоспом України. В. о. начальника головного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Чернівецькій області призначено галичанина Миколу Сивоуса, який до цього займав аналогічну посаду у Львівський області.

Пікантності цій ситуації надав той факт, що до Чернівців прислали керівника, на діяльність якого (неналежне реагування з боку керівництва на факти браконьєрства) неодноразово скаржилися рибалки та рибінспектори до ГУ МВС у Львівській області. Цю інформацію підтвердив заступник начальника ГУ МВС у Львівській області Михайло Курочка, який зазначив, що всі скарги та заяви було передано на розгляд губернатору краю. А ті, що були у компетенції міліції, розглянуто та прийнято відповідні рішення. За звільнення М. Сивоуса із займаної ним посади виступила навіть Львівська обласна рада (рішення №1177сесії п’ятого демократичного скликання Львівської облради). Згідно із цим рішенням, «роботу Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області вважати незадовільною. Також на сесії було вирішено звернутися до голови Держкомрибгоспу України О. Довбиша із проханням розглянути питання про звільнення М. Сивоуса». Із аналогічним проханням до керівництва Держкомрибгоспу звернулися 56 голів райдержадміністрацій, міські та сільські голови, повідомив регіональний представник громадської організації «Громада рибалок України» Володимир Ткачик.


Після численних скарг і заяв до міліції, рішення облради та публікацій у пресі про масові факти браконьєрства, які процвітали торік у Львівській області, напередодні нового року М. Сивоуса було звільнено із займаної ним посади та переведено на… рівнозначну у Чернівецьку область, щоправда, лише виконуючим обов’язки.

 

«Випустили щуку у воду», переконаний голова президії Чернівецької обласної федерації риболовного спорту Олег Воронцов. Нині федерація готує письмове подання на ім’я губернатора Буковини М. Папієва з проханням не затверджувати кандидатуру Держкомрибгоспу на посаду начальника управління відтворення рибних ресурсів у Чернівецькій області. Принаймні допоки не буде завершено перевірку, розпочату Держкомрибгоспом України. «Нам відомі факти, коли львівські рибінспектори змушені були добровільно звільнятися із роботи, бо не хотіли виконувати неправомірних вказівок свого керівництва. Ми хочемо, аби люди, яким держава платить гроші, охороняли рибоохоронну галузь, а не сприяли розвитку браконьєрства. Також ми за скасування промислового вилову рибу у внутрішніх водоймах, чого, до речі, не має в жодній цивілізованій країні».

 

Тим часом Держкомітет рибного господарства розпочав комплексну перевірку головного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області. Перший заступник голови Держкомітету рибного господарства України Олег Овчарук каже, що це не внутрішнє службове розслідування відносно певних осіб. Хоча визнає, що ця перевірка, не планована, а - вимушена.

 

Вікторія ДОСКОЧ

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com