Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Волині зростають збитки від бобрів
( 1 Vote )
Написав eko.portal.lviv.ua Переглядів - 7128   
Понеділок, 31 січня 2011 16:59

У Волинській області через різке зростання популяції бобрів назріває проблема постійного руйнування дамб, повідомили УНІАН в обласному виробничому управлінні водних ресурсів та водного господарства.

 

На сьогодні бобрів у регіоні нараховується близько 5 тисяч. Якщо кілька років тому вони зустрічались лише у північних районах, то сьогодні їх можна побачити на будь-якому водному об`єкті області.

 

Як зазначено у повідомленні, бобри завдають значної шкоди захисним дамбам, будують загати і руйнують береги річок і меліоративних каналів. Внаслідок цього підтоплюються і затоплюються сільськогосподарські угіддя, лісові масиви і території населених пунктів.

 

Усунення наслідків діяльності бобрів потребує значних фінансових затрат та людських ресурсів, йдеться у повідомленні. Щорічно Камінь-Каширське, Любешівське, Ратнівське та й інші управління водного господарства області виділяють на ремонти дамб і ліквідацію бобрових загат десятки тисяч гривень.

 

Облводгосп неодноразово звертався до профільних організацій з пропозицією щодо переселення бобрів або вжиття інших заходів з мінімізації збитків від їхньої діяльності, але й досі ця проблема залишається невирішеною, зазначається у повідомленні. У сусідній Білорусі, яка також потерпає від життєдіяльності бобрів, чисельність їхньої популяції вже давно регулюється на державному рівні, наголошують у Волинському обласному виробничому управлінні водних ресурсів та водного господарства.

 

Джерело - eko.portal.lviv.ua

 Коментарі  

 
#2 сірий 01.02.2011 15:52
Це санітари малих річок, кожда їх гребля є відстійником для води, на 1 км "випрамленої" річки до 10 гребель.
 
 
#1 ivans 01.02.2011 08:44
може хоч бобри виправлять наслідки меліорації та випрямлення русел річок.
Хай живуть бобри!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com