Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Волині пропонують переселяти бобрів
( 2 Votes )
Написав Відомості-UA Переглядів - 9983   
Субота, 05 лютого 2011 08:24

cНа Волині пропонують переселяти бобрівНа Волині з кожним роком все більших масштабів набирає проблема, пов’язана з різким зростанням популяції бобрів, яких в області налічується близько п’яти тисяч. Якщо кілька років тому вони зустрічалися лише в північних районах, то сьогодні їх можна побачити на будь-якому водному об’єкті області. Бобри завдають значної шкоди захисним дамбам, будують загати та руйнують береги річок і меліоративних каналів. Внаслідок цього підтоплюються та затоплюються сільськогосподарські угіддя, лісові масиви та території населених пунктів. Особливо гостро відчувається ця проблема під час пропуску весняного водопілля та паводків.

 

Усунення наслідків діяльності бобрів потребує значних фінансових затрат і людських ресурсів. Щорічно Камінь-Каширське, Любешівське, Ратнівське, та й інші управління водного господарства виділяють на ремонти дамб і ліквідацію бобрових загат десятки тисяч гривень.

Облводгосп не раз звертався до зацікавлених організацій із пропозицією щодо переселення бобрів або застосування інших заходів для мінімізації збитків від їх діяльності, але й досі ця проблема залишається невирішеною.

У сусідній Білорусі, яка також потерпає від життєдіяльності бобрів, чисельність їх популяції регулюється на державному рівні. Оскільки поширення популяції бобрів на Волині постійно зростає, постає питання щодо необхідності вирішення проблеми як на обласному, так і на державному рівнях.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com