Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Борейко наполягае на перегляді законодавства про охорону вовків
( 1 Vote )
Написав 5 канал / Gazeta.ua Переглядів - 10819   
Субота, 05 лютого 2011 08:48

Борейко наполягае на перегляді законодавства про охорону вовківЗа даними екологів, вовків в українських лісах - близько тисячі, понад 500 щороку відстрілюють. Це переважно браконьєри, які продають вовче хутро. А це, запевняють захисники тварин, заборонено міжнародною Бернською конвенцією, яку Україна ратифікувала 15 років тому. Нині екологи наполягають на перегляді українського законодавства про охорону диких тварин.

 

Володимир Борейко, директор екологічної організації "Київський еколого-культурний центр": "Согласно нашего законодательства, волка можно бить в любой сезон, т.е. в охотничий и не в охотничий, без документов, круглый год, поэтому наши охотники прикрывают свое браконьерство вне охотничьего сезона якобы охотой на волка. Если мы закроем эту брешь, тогда любой охотник, находящийся с ружьем в лесу вне сезона - летом, весной и в начале осени - будет являться браконьером".

 

____________________________

 

Gazeta.ua:

Екологи виступають за введення заборони на продаж вовчих шкур в Києві.

Про це на прес-конференції повідомив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

“Продаж шкір треба заборонити. Ми періодично проводимо рейди на Куренівському ринку, де продають вовчі шкіри. Після рейдів надсилаємо листи до міської адміністрації на ім`я Попова. Та результатів ніяких. Ми вимагаємо, щоб він через директора ринку вплинув на продавців”, - сказав Борейко.

Придбати вовчі шкіри можна не лише на Куренівському ринку, а й на Андріївському узвозі. Середня ціна шкіри молодого вовка в столиці - 1 тис. грн, дорослого - $1 тис., північного (білого) вовка - $5 тис., вартість опудала тварини - $700-800.

На території України сьогодні налічується 1200 - 1300 вовків. Щороку браконьєри вбивають майже половину - 500-600 вовків.

За словами Борейка, у Верховній Раді на розгляді знаходиться законопроект про охорону вовків, який вже пройшов перше читання.

З метою спільного вирішення цієї проблеми з початку 2011 року стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Збережемо вовків!"

“Ми хочемо звернутися до депутатів від імені дітей. Можливо хоч тоді приймуть закон про заборону продажу вовчих шкір”, - наголосила Світлана Берзіна, президент Всеукраїнської Громадської організації "Жива планета".

Нагадаємо, 17 листопада 2010 року екологи здійснили рейд на Куренівський зооринок, аби переконатися, що тут незаконно продають вовчі шкури. Адже браконьєри налагодили в Києві нелегальну торгівлю шкурами рідкісних звірів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com