Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чупакабра "Шевченківського гаю"
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7785   
Вівторок, 15 березня 2011 15:57

Тепер і у Львові все як у людей! А як же колись нецікаво було б нам жити без припущення існування таких грізних тварюк, як лохнеське чудовисько, снігова людина, вовкулака та інша нечисть. У нас же нині не вщухають пристрасті довкола новоявленого страхіття — легендарної чупакабри, яка тероризує ледь не всю Україну.


Нещодавно Львів шокувала звістка про появу чудовиська у хащах парку "Шевченківський гай".

За чутками, чупакабра спочатку видушила всіх місцевих пацюків і бродячих котів, а потім узялася лякати своїм лютим гарчанням наглядачок парку. Сліди на снігу, хоча й були доволі крупними, але відрізнялися від ходи домашніх тварин. Дивним було й їхнє розташування: звір йшов так званою «двійкою», тобто його кігтисті лапи друкували чіткий ланцюжок подвійних відбитків. Сонце вдень трохи змінювало їхню конфігурацію і від цього вони ставали ще більшими та загрозливими.

Ось що повідомив порталу з цього приводу керівник Музею народної архітектури та побуту Іван Косачевич: «Спочатку наші наглядачки були страшенно вражені побаченим, потім дико перестрашені його хижою поведінкою. Одразу всі, вочевидь, згадали про чупакабру, і парком поповзли страшні чутки. Щоб покласти край всім цим страхам, ми запросили до нас працівників парку Знесіння, які розуміються на звірині, бо ж серед них є мисливці. Співробітник цього парку Володимир Ткачук разом із колегами ретельно дослідив ситуацію і прийшов до висновку, що новоявлена чупакабра — всього-на-всього куниця, хоча й доволі крупна. Нарешті всі зітхнули з полегшенням, і страхи вляглися. Куниця, як відомо, на людей не нападає і є хижаком доволі скритим, тож пересічна людина за все своє життя не бачить її у природі, хіба що по телевізору. Тож не дивно, що уздрівши в темряві невідому тварюку, яка гарчить і майже літає і по землі, і по дахах будівель, її сприйняли за легендарну чупакабру і натерпілися страху. Загалом же факт появи навіть такої «чупакабри» в Шевченківському Гаю — доволі позитвний, бо ж свідчить, що у парку з екологією все гаразд, і звірині тут добре».

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com