Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Готуючись до весни
( 2 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 4705   
Вівторок, 15 березня 2011 12:51

Для забезпечення своєчасного та якісного проведення лісовідновлення і робіт із лісорозведення, з метою виконання державної програми „Ліси України” начальник ВОУЛМГ підписав наказ, згідно з яким директори державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств мають забезпечити відповідний повноцінний комплекс робіт.

 

Лісовідновлення треба здійснити на 2670 га, в тому числі створити лісових культур на землях держлісфонду в кількості 1390 га, захисних насаджень у кількості 250 га та природного відновлення 1030 га. Прийняти всі заходи для організації своєчасної доочистки лісосік і проведення на них якісної підготовки ґрунту під створення культур і сприяння природному поновленню, дотримуючись рекомендованих технологій та затверджених проектів. Слід застосовувати такі способи обробітку ґрунту, які б забезпечили сприятливі умови для високої приживлюваності та швидкого росту дерев.

 

Створюючи культури, враховувати досвід їх вирощування, використовувати схеми культур, рекомендованих для кожного типу умов місцевиростання, які б забезпечили нормальний ріст, змикання у встановлені строки, диференціацію та своєчасне зріджування насаджень.

Створювати змішані лісові культури, розширити виконання програми „Діброва”, використовуючи при цьому землі запасу, реконструкцію похідних деревостанів і створення котловинних культур. Мають створити плантаційні культури берези повислої на зрубах насаджень, пошкоджених кореневою губкою. Для забезпечення потреб у високоякісному садивному матеріалі забезпечити належну роботу селекційно-насіннєвих об’єктів, теплично-розсадникових комплексів.

 

До лісокультурних робіт планують залучити громадські організації, установи та населення.

 

Оксана ЧУРИЛО

 

-----

Авто-Тех-Союз предлагает большой выбор автозапчастей к таким моделям как газ, зил, богдан, форд, а также в широком асортименте представлены запчасти эталон. Действует гибкая система скидок.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Powered by HuntingUkraine.com