Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Кращі у ловлі риби на мормишку - Кияни
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8763   
Середа, 16 березня 2011 12:50

Протягом трьох днів проходив чемпіонат України з ловлі на мормишку на тернопільському ставі. У Тернополі вперше відбулися змагання такого рівня. Випробувати свої сили і позмагатися з'їхалися спортсмени з усіх куточків країни. Були серед них і чимало чемпіонів України і навіть світу.

 

Офіційно рибальські змагання тривали три дні. Щоправда, перший день спортсмени в основному провели в "знайомстві" з озером. Тобто вивчали воду, дно і рибу. Наступні дні змагалися. Зареєструвалося 10 команд, по 5 учасників у кожній які розмістилися в 5-ти секторах.

 

До Тернополя приїхали команди з Волинської, Рівненської, Київської, Чернівецької, Житомирської, Львівської, Вінницької та Дніпропетровської областей. Серед учасників було 11 чемпіонів світу з зимової ловлі риби на мормишку.

 

Щодо результатів змагань, то першого туру лідирували рибалки з Київської області, другими були спортсмени з Рівненської області, а треті спортсмени - з самого Києва. Рекорд суботи в особистому заліку - більше півтора кілограмів риби за 3 години, саме стільки часу тривають змагання. Найбільший улов - окунь вагою майже 350 гр. У перший день змагань всі 50 учасників зловили риби загальною масою більше 36 кг.

За підсумками двох днів розстановка лідируючої трійки не змінилася, перемогу і чемпіонський кубок завоювала команда з Київської області. Другими та третіми були рибалки з Рівненської області та Києва відповідно. В особистому заліку переміг киянин Денис Новгородський. Він за два дні зловив більше 2 кілограмів риби.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com