Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність
( 3 Votes )
Написав dei lviv Переглядів - 7497   
Середа, 16 березня 2011 14:38

Лиш зійшов сніг та пригріло весняне сонечко - почастішали випадки навмисного спалювання населенням сухої трави, залишків листя в лісосмугах та біля доріг, соломи, сміття біля населених пунктів. Як правило, палії трави переконані, що таким чином роблять корисну справу. Та насправді – через власне невігластво наражають на небезпеку здоров'я людей та суттєво погіршують стан нашого природного довкілля.

 

Під час горіння у повітря вивільняються небезпечні, а часом і канцерогенні речовини, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, а часто посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

 

З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

 

Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені.

 

Часто спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків.

 

Державна екологічна інспекція в Львівській області нагадує, що за випалювання сухої рослинності громадяни несуть передбачену чинним законодавством відповідальність.

 

Відповідно до ст. 77-1 КУпАП, випалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності або її залишків тягне за собою накладення штрафу на громадян у сумі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн. За ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, на громадян накладається штраф у сумі від 340 до 680 грн., на посадових осіб від 1190 до 1700 грн.

 

-----

Нет времени на обед ? Надоело брать обед из дому. Тем хто ценит свое время, деньги и здоровье поможет справочник он-лайн доставка обедов в офис. Воспользуйтесь информацией из справочника и наслаждайтесь обедом на рабочем месте.

 

 Коментарі  

 
#2 svyn 08.04.2011 08:39
Вертався з Карпат,навколо Франківська горіли поля :sad: не бачив жодного пожежника,еколо га,і т.д. Навколо Львова зайців і куріпок не залишилось так нам і треба 8)
 
 
#1 Журба 17.03.2011 00:21
Палають угіддя. Знищується все живе. А державні інспекції на процес не впливають... Люди проходять мимо... Всі знають та й бачуть, хто палить, але повідомити куди слід не хочуть. Дурні українці... Бідна держава... Рагулі...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com