Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
На Львівщині борються з рибалками-браконьєрами
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 2646   
Четвер, 17 березня 2011 11:54

Державна екологічна інспекція в Львівській області спільно з представниками Всеукраїнського громадського об'єднання «Громада рибалок України» провела рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством на території водойм Кам'янка-Бузького району Львівщини.

 

В результаті проведеної роботи виявлено факт незаконного лову риби в 500-метровій охоронній зоні греблі Добротвірського водосховища.

 

Громадянина, що рибалив забороненим знаряддям, притягнуто до адмінвідповідальності. У порушника вилучено 50м браконьєрської сітки та інші допоміжні засоби лову.

 

На скидному каналі теплообмінних вод Добротвірської ТЕС у ще одного рибалки-браконьєра вилучено сітку-павук, складено протокол про адмінправопорушення. Матеріали буде скеровано в місцевий районний суд.

 

Поблизу с. Сілець на Добротвірському водосховищі виявлено дві безгосподарні риболовні сітки, загальною довжиною 200м, у яких знаходилось близько 35 кг риби. Інспекторами вилучено браконьєрські сітки з водойми. Нараховуються збитки, заподіяні державі внаслідок незаконного лову водних живих ресурсів. Матеріали будуть скеровані у правоохоронні органи для встановлення особи порушника.

-----

Если в своих путешествиях Вас закинет в Киев то Вам пригодится возможность снять квартиру в киеве. Агенство недвижимости Park Lane поможет Вам быстро и без труда найти подходящий вариант.
 Коментарі  

 
#2 sirik 22.03.2011 15:54
коли вже займуться Яворівським карером та грушевом,приїжа емо та кожного разу знімаемо та ріжемо сітки,
 
 
#1 roman67 18.03.2011 09:24
І це ще не все. Львівська рибінспекція за підписом заступниуа нач. п. Корбяка (помідор), погодила промисловий вилов з лютого місяця на Добротвірському водосховищі. Одним словом готуються до нересту....
Сивоуса перевели в Чернівці (нач. Львівської рибінспекції 2010р.), а новий п. Герман або не розуміється, або не хоче розуміти ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ РИБООХОРОНИ.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com