Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
На Львівщині виявлено порушників правил рибальства
( 0 Votes )
Написав dei lviv Переглядів - 4129   
Понеділок, 04 квітня 2011 17:07

На Львівщині виявлено порушників правил рибальстваДержавна екологічна інспекція в Львівській області виявила ряд порушень вимог природоохоронного законодавства під час здійснення заходів державного контролю за станом охорони, відтворення та використання водних об'єктів Яворівського району.

 

 

 

Зафіксовано факт незаконного лову водних живих ресурсів на Яворівському озері. На трьох громадян-порушників складено протоколи про адмінправопорушення та вилучено заборонені знаряддя рибальства – сітки ставні загальною довжиною 150 м, вічко, острог. На цьому ж озері вилучено 150 м ставних безгосподарних сіток. Матеріали будуть передані у судові органи для притягнення винних осіб до відповідальності.

 

Безгосподарні ставні сітки вилучено також на території Завадівського водосховища (200м) та на водоймі поблизу с. Віжомля (3100м). Рибу, що знаходилась у сітках, випущено у водойми (проведена відповідна фотофіксація).

 

порушникі правил рибальстваНагадаємо, з 1 квітня на Львівщині триває операція «Нерест». В цей період на водоймах області заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів. Для любителів аматорського вилову риби на території області відведено спеціально визначені місця. За порушення правил рибальства винні нестимуть відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

 Коментарі  

 
#6 vavoldem 18.04.2011 11:55
На мою думку сажати треба браконєрів а не штрафувати а перед цим запутати в сітку та кинути в річку!!!Щоб поплавали трохи!!!От тоді може і зрозуміють щось!!!!!!
 
 
#5 Стахурський 13.04.2011 22:26
рибнадзор - перші браконьєри в нашій області
 
 
#4 Олесь Новояворівськ 11.04.2011 11:19
А хто конкретно попався?
 
 
#3 Андрюха 07.04.2011 15:35
:sad: ми котимось у прірву !!! На цих вихідних був в с.Грушові (Львівська область) порибалити на 1 вудку з дамби де по ідеї дозволено ловити :-) Напроти на пів островах і сітки ставили і з острогами ходили вільно ! Ні в міліцію ні в рибінспекцію дзвонити не стали деремно час тільки тратити !!! :cry:
 
 
#2 ostt 05.04.2011 11:49
ОГО!
Оце так закрутилося... 8)
roman67, при можливості тримай нас в курсі цього розслідування .
 
 
#1 roman67 05.04.2011 06:34
04.04.2011. близько 7;00, біля села Доброгостів два громадських інспектора (екології), в машині Перхуна виявили мокрий гумовий човен. через годину Перхун Іван помінявши старе Ауді на новішу приїхав до місця де екологи вже почали знімати сітки (їх виявилось 480 метрів), і з криком хто дав право? бе рибохорони знімати сітки, обявив всіх браконьєрами. він і не міг знати що там були депутати ЛОР, районний екоінспектор, Сушириба з єгерями (водойма належить "Лісівнику", та громдські інспектори.. Іван Перхун передзвонив до СВОЇХ, та викликав оперативну групу міліції. а дариа, бо як виявилось один із гроиадських інспекторів був Казимир, який пригадав Перхуну про те як на нього складав Акти як на браконьера. депутати викликали ЗІК.
одним словом почалось, рибінспекція на екологів викликала МІЛІЦІЮ.. нараз всі матеріали скеровано до прокуратури.... депутати ЛОР вже у вівторок обіцяли підняти це питання на сесії. і ще не мало важливе, депутати ЗІКу заявили, що в ночі на цій водоймі "керував" сам "ПОМІДОР", й мають відповідно відеозаписи й фотографії..... мабуть дійсно криза зкдерла, коли сама рибінспекція браконьернічає.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com