Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Екологічне виховання підростаючого покоління
( 0 Votes )
Написав dei lviv Переглядів - 10244   
Середа, 06 квітня 2011 10:59

У м. Червоноград, що на Львівщині, відбулись заходи, приурочені проведенню місячника благоустрою та підготовки до Дня довкілля. З вихованцями Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді зустрілись представники Державної екологічної інспекції в Львівській області - держінспектори з охорони навколишнього природного середовища П. Скороход, Б. Дідик, Р. Федак.

П. Скороход розповів про екологічну ситуацію Львівщини, зупинився зокрема на проблемах м. Червонограда. Інспектор акцентував увагу дітей на недопущенні спалювання рослинних залишків, навівши переконливі приклади негативних наслідків такої діяльності для довкілля та здоров’я людей. Зазначив, що думаючи про своє здоров’я, перш за все необхідно пам’ятати про природу, яка нас оточує, дбати про чисте довкілля, не допускати засмічення земель побутовими та іншими відходами, їх забур’янення. Інспектор Б. Дідик розповів учням про заборону вирубування зелених насаджень, про облік дерев, а також про необхідність збереження первоцвітів.

 

За сприяння держекоінспекції у Червонограді проведено акцію “Озеленимо місто разом”. Спільними зусиллями педагогів та вихованців ЦЕНТУМу, інспекторів біля Червоноградської школи - інтернату для дітей сиріт висадили 20 дерев горобини та 12 кущів клену, біля церкви Святого Юрія - по два кущі ялини, декоративної туї та рідкісної рослини - гінкго. Незабаром дерево, яке занесене до Червоної Книги, посаджене дбайливими руками молоді, постане в усій красі зеленого листя та пишного цвіту.

-----

Хотите выделиться из серой массы? Для этого не обязательно делать что-то экстраординарное, достаточно просто одеть футболку. Яркие, стильные, качественные футболки от европейского бренда предлагает магазин OutShop.com.ua. С такими футболками на вас всегда будут обращать внимание.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com