Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
День довкілля на Львівщині
( 2 Votes )
Написав dei_lviv Переглядів - 8456   
Понеділок, 18 квітня 2011 15:28

День довкілляУ День Довкілля працівники Державної екологічної інспекції в Львівській області разом з працівниками Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області прибрали один з львівських парків – «Горіховий Гай». Неподалік від гаю, поблизу кінотеатру «Сокіл» екологи висадили 50 кленів та лип.

 

30 кленів висаджено на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» у місцях, які були для цього визначені дирекцією парку.

Також упорядковано територію навколо адмінбудинку Держекоінспекції та Держуправління.

 

В рамках підготовки та проведення Дня Довкілля Державною екологічною інспекцією в Львівській області здійснено ряд заходів спрямованих на вирішення певних проблем екологічного характеру. Підписано спільний наказ Держуправління охорони навколишнього природного середовища та Держекоінспекції щодо перевірок та обстежень територій і населених пунктів з проведення місячника озеленення та благоустрою. Спільні робочі групи 14-15 квітня 2011р. на Львівщині здійснювали об'їзд районів області. У ці дні держінспекторами проведено 96 перевірок органів місцевого самоврядування, на порушників природоохоронного законодавства складено 70 протоколів, накладено штрафів на суму 23343 грн.

 

Загалом порушення у всіх районах області однотипні:

  • несанкціоноване складування сміття і засмічення земель побутовими відходами;
  • засмічення прибережно-захисних смуг;
  • засмічення лісових смуг та узбіч вздовж доріг.

 

День ДовкілляУ багатьох районах не передбачені місця складування прибраного сміття, що призводить до виникнення нових сміттєзвалищ. Через відсутність облаштованих місць збору сміття і смітників відбувалося повторне засмічення прибраних смуг відводу доріг, парків, скверів і територій населених пунктів.

 

На превеликий жаль, і надалі масовими залишаються випадки спалювання прибраного сміття та сухої рослинності. За фактом спалювання рослинності з початку акції станом на 16 квітня 2011р. на порушників складено 140 протоколів, накладено штрафів на суму 23171 грн.

Із керівниками органів місцевого самоврядування проводиться роз'яснювальна робота щодо вжиття дієвих заходів по недопущенню спалювання стерні і залишків сухої рослинності. Проводяться роз'яснювально-просвітницькі уроки щодо підвищення рівня екологічної свідомості серед учнів шкільних навчальних закладів районів Львівської області.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com