Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці, ставаймо!
( 8 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9597   
П'ятниця, 22 квітня 2011 22:16

Мисливці Вартість ліцензій хочуть підняти

З поінформованих джерел  стало відомо, що лісове відомство (Державна агенція лісових ресурсів України) таємно, без жодних громадських слухань та обговорень, підготувало наказ, згідно з яким,  практично майже вся мисливська громада позбудеться можливості полювати копитних, а більшість мисливських господарств просто збанкрутує. Вартість ліцензій хочуть підняти втричі, і це в той час, коли  пересічні мисливці, відмовляючи собі у всьому, стараються будь-що назбирати копійчину, аби скинутись з десятком колег хоча б на одне таке полювання в рік. Фактично за один день полювання, скажімо, кабана, навіть без добування такого, доведеться платити державі за бланк-папірець ліцензії - 500 грн.! І це без оплати єгерських послуг з організації полювання, вартості трофея, транспорту та інших видатків мисливських користувачів!

Крім того, тим же документом лісове відомство планує підняти вартість посвідчення мисливця до 200 грн., а за обмін контрольної картки – 100 грн.!

 

 

Для більшості мисливських користувачів ця подія може покласти край їхній діяльності. Щоб не збанкрутувати, господарства будуть вимушені, по-перше, підняти вартість полювання, по-друге, приховувати істинні обсяги добування дичини . Непідйомний фінансовий тягар ляже на плечі пересічного мисливця. З нього збираються здерти три шкури.  Такого безсовісного пограбування своїх же громадян нема в жодній країні світу!

 

Дії лісового відомства, окрім задоволення своїх, вузьковідомчих фінансових інтересів, відгонять навмисним і брутальним позбавленням чи не єдиної можливості для майже мільйона українських прихильників полювання хоч трохи відпочити від сірої буденності та злиднів, які  в Україні дедалі  нестерпніші! В діях чиновників проглядається також ще одна, не така вже й  далека перспектива: перед генеральним перерозподілом угідь у 2012 році (коли збираються ввести непомірну плату за їхню оренду) хочуть полегшити "перехід" їх у повну власність купки олігархів! Замість того, щоб стимулювати розвиток мисливської галузі, підтримати всіх користувачів ловецьких угідь, які створюють суспільно-корисний продукт – мисливські послуги, головне лісове відомство займається лише поборами. Такої бездарної і згубної політики в галузі полювання України не було з часів Радянського Союзу.

 

В ситуації, що склалась, неприпустиме мовчання керівництва таких найбільших в Україні громадських ловецьких організацій, як Українське товариство мисливців та рибалок, міліцейське "Динамо" та військових мисливців. Нині, коли таємний наказ лісового відомства вже перебуває на підписанні в міністерстві фінансів, нема кому підняти ловецьку громадськість на акції масової непокори. А лише терміновий приїзд до Києва численних ловецьких делегацій з усіх куточків України, та ще й з собаками, для влаштування супер гучних демонстрацій, зможуть привернути увагу усього українського суспільства  та світової громадськості  і зупинити остаточне руйнування мисливського господарства України купкою чиновників від лісівництва,  які, до того ж,  вже ледь не зруйнували своєю бездіяльністю й некомпетентністю вітчизняне мисливське собаківництво.

 

Варто також привселюдно запитати у лісового відомства, куди конкретно йдуть мільйони так званих спецкоштів від продажу ліцензій і документів на право полювання.

 

В разі все ж таки набуття "законності" вищезгаданого підняття вартості дозвільних документів від лісового відомства, мисливці України без цих папірців масово зараховуватимуться до когорти браконьєрів, а це ще одна стаття доходів держави, але тепер вже у вигляді штрафів. Інакше аніж брутальним "дерибаном" все це не назвеш.

 

Та досить вже над нами збиткуватись!

 

Мисливці України, не мовчімо!

 

ініціативна група небайдужих до долі вітчизняного ловецтва

 

 

Поцікавитися щодо планів підняття вартості ліцензій можна за телефонами Державної агенції лісових ресурсів України в Києві: 235-97-16, 235 -17-16 та 235- 55-06.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com