Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Пограбовано мисливців. Усіх. Офіційно.
( 5 Votes )
Написав Юрій Руденко Переглядів - 8315   
П'ятниця, 06 травня 2011 11:16

Де лосьЛісове відомство (Державна агенція лісових ресурсів України) таємно, без жодних громадських слухань та обговорень з користувачами угідь, підготувало наказ, згідно з яким, майже вся мисливська громада втратить можливість полювати копитних, а більшість ловецьких господарств просто збанкрутує.

 

Ціну на ліцензії хочуть збільшити втричі, і це в той час, коли пересічні мисливці, відмовляючи собі у всьому, стараються будь-що назбирати копійчину, аби «скинутися» з десятком колег бодай на одне таке полювання в рік. Фактично за один день полювання, скажімо, кабана, навіть без добування такого, доведеться платити державі лише за бланк-папірець ліцензії 500 грн! І це без оплати єгерських послуг із організації полювання, вартості трофея, транспорту й інших видатків мисливських користувачів! Загалом же вартість дня полювання може сягнути й кількох тисяч гривень! Цим же документом лісове відомство планує підняти вартість посвідчення мисливця до 200 грн, а за обмін річної контрольної картки — 100 грн!

 

Директор мисливського господарства «Тустань» Сергій Черняк:

«Ця подія може покласти край діяльності більшості користувачів мисливських угідь. Щоб не збанкрутувати, господарства будуть змушені, по-перше, підняти ціну на полювання, по-друге, приховувати істинні обсяги добування дичини. Непідйомний фінансовий тягар ляже на плечі пересічного мисливця. Такого безсовісного пограбування своїх же громадян, як на мене, годі шукати в жодній країні світу!»

 

Член Національної спілки журналістів України Володимир Пальцун:

" Такої бездарної та згубної по­літики в галузі полювання України не було з часів Радянського Союзу. В ситуації, що склалася, неприпустиме мовчання керівництва таких найбільших в Україні громадських ловецьких організацій, як Українське товариство мисливців і рибалок, міліцейське "Динамо" та військових мисливців. Треба щось робити, аби привернути увагу всього українського суспільства та світової громадськості та зупинити остаточне руйнування мисливського господарства України чиновниками від лісівництва, які, до того ж, вже ледь не зруйнували своєю бездіяльністю та некомпетентністю вітчизняне мисливське собаківництво. Варто також привселюдно запитати у лісового відомства, куди конкретно йдуть мільйони так званих спецкоштів від продажу ліцензій і документів на право полювання?»

 

Юрій РУДЕНКО газета "Ратуша"

 Коментарі  

 
#5 богдан к 06.06.2011 18:24
якщо так піде і далі то ,за підприємцями на майдан вийдуть мисливці.Задолбали коли вони наїдяться... :sigh:
 
 
#4 Dutka 12.05.2011 12:02
Як порахувати вартість ліцензії, єгерських послуг, і всього супроводу таких полювань, то виходить що ще трохи, і стане дешевше поїхати на полювання до тієї ж Польщі чи Словаччини, ніж полювати в себе в області. А в нас браконьєрів стане ще більше.
 
 
#3 Марян 11.05.2011 13:41
Бо ще не сезон і ще точно невідомо чи так і справді все в ціні виросло, хоча все можливо! А перед відкриття на качку, коли всі почнуть купляти відстрілки і платити податок і ціна буде така як описується в статті от тоді всі почнуть нарікати і голосити - а треба вже від тепер якось діяти - не дати тому статись!!! Хоча, що ми можем їм зробити?! :sad:
 
 
#2 s_kopylets 08.05.2011 09:18
Це лише один прояв дій нинішніх можновладців, які прагнуть зробити з України свій приватний маєток!
 
 
#1 СВАТ 06.05.2011 19:23
і чомусь цю новину ніхто з мисливців не коментує...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com