Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Трускавці вперше в Україні освячено мисливську капличку та хоругву
( 7 Votes )
Написав i19 Переглядів - 10309   
Середа, 11 травня 2011 13:25

Освячення мисливської каплички та хоругвиВ неділю 8-го травня в місті Трускавець, в церкві Святого Миколая, після закінчення літургії вперше в Україні відбулося освячення мисливської хоругви Трускавецького товариства мисливців «Міський ліс». На це дійство були запрошені Преосвященнійший Владика Михаїл Колтун, Правлячий Єпископ Сокальсько - Жовківської Єпархії, який являється опікуном всіх людей зі зброєю, в тому числі і мисливців також, отці Любомир, Петро, та Святослав. Також були присутні духові мисливські оркестри з міста Болехова, та з міста Леско (Республіка Польша).

 

Під час літургії Владикою було сказано достатньо багато добрих слів про самих мисливців, про їхню діяльність на користь природи. Надзвичайно приємно, що приїзд Владики був надзвичайно святковий, в тому числі тому, що звучали сурми мисливського оркестру. Люди, які прийшли на відправу, були просто здивовані. Після закінчення літургії відбувся ритуал освячення хоругви товариства.

 

Далі дійство перемістилося в ліс, на околицю Трускавця, в урочище Помярки, де присутні Отці і Владика, освятили капличку, яку члени товариства мисливців «Міський ліс» звели своїми силами. По закінченню всіх цих дій відбулася мисливська трапеза, яка час від часу переривалася розмовами про колишні полювання, здобуті трофеї і тому подібні речі. Ці розмови  переривали звуки мисливських духових інструментів, які , як ніколи, вписувалися в атмосферу дійства.

 

Були запрошені близько сотні гостей, які тим чи іншим чином мають відношення до полювання, а також були присутні члени товариства з дітьми, жінками, родиною. Збоку горіли кілька вогнищ, на яких готувалися і мисливська шурпа, і пеклося телятко, і румянів шашлик з баранчика. Присутні церковні чини були щиро і приємно здивовані атмосферою, доброзичливістю....

 

Окрема подяка за все без винятку міському голові міста Трускавець і досвідченому мисливцю Руслану Козиру, з легкої руки якого це все більше року тому починалося, а також голові товариства Ігорю Снятинському, членам товариства Сергію Пенцу, родині Саланів, один з яких являється найстаршим в нашому колі, а також всім присутнім.

 

Обговорення на форумі

Автор: i19

 

Кілька фото...

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com