Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Незрозумілий масовий мор риби на азовському морі
( 2 Votes )
Написав ТСН Переглядів - 8162   
Четвер, 12 травня 2011 16:35

Масовий мор риби на Азовському моріНа узбережжі Азовського моря Запорізької області співробітники Державної екологічної інспекції зібрали вже більше 23 тонн мертвих бичків, повідомляє газета «Сьогодні».

 

Як правило, бички у спеку гинуть від нестачі кисню, але нинішній мор вчені пояснити не можуть. Нинішній весняний мор риби вчені поки пояснити не можуть - зразки мертвої риби тільки надійшли в інститути, де їх піддали токсикологічними дослідженнями.

 

Нагадаємо, що не так давно в Україні вчені були схвильовані масовою загибеллю птиці. Як раніше повідомляли «ФАКТИ», в Севастополі зареєстрували масову і поки незрозумілу загибель чорних дроздів. Десятки мертвих птахів лежали на Камишовському шосе, в Козачій бухті і інших прибережних районах.

 

До речі, незрозуміла масова загибель птахів опинилася в центрі уваги світових ЗМІ відразу після Нового року.

 

Феномен масової загибелі тварин і птахів викликав панічні настрої серед людей. В Інтернеті навіть почали говорити про наближення кінця світу. Блогосфера, Facebook і Twitter наповнилися теоріями змови і панічними повідомленнями: «Вони говорять, що птахи гинуть від надмірного шуму, а риби з-за дуже холодної води. Невже вони вважають, що ми повіримо в це?! »;« Ми всі помремо! »

По матеріалах ТСН

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 14.05.2011 13:30
Це не той Апокалипсис, що у Біблії, але це - "апокалипсис" нашого недолугого життя! До чого ж ми йдемо друзі?!!!
Гине довкілля, а ми, його діти, загинемо слідом...

До речі, в Києві останним часом на рибних прилавках з'явилася маса бичків якогось білястого кольору! Може нас намагаються годувати тією дохлою рибою?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com