Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
В Швеції на дорогах створюють спеціальні переходи для лосів, оленів та кабанів
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8905   
Понеділок, 30 травня 2011 17:51

Лось на дорозіДля зменшення числа ДТП за участю диких тварин дорожнє управління Швеції почало створення спеціальних переходів для лосів, оленів та кабанів на великих автошляхах країни. Перший з них в даний час випробовується в провінції Сконе.

 

За словами керівника проекту Стефана Рітбу, "ми намагаємося створити систему, яка дозволить організовано пропускати диких звірів через дорогу".

 

Перший звіриний перехід, який знаходиться неподалік від містечка Осбю, діє таким чином, що, наближення тварини до 30-метрового прорізу в огорожі фіксується детектором. Як відзначають співробітники Дорожнього управління, більшість шведських магістралей обгороджені парканами, які не дозволяють тваринам вибігати на проїжджу частину. Потім для водіїв починає блимати спеціальний знак, що попереджає про наближення чотириногого і необхідності пропустити його через дорогу. Після цього мешканець місцевих хащ і дібров, що перейшов шосе за всіма правилами дорожнього руху спрямовується в такій же отвір на протилежній стороні автотраси.

 

Як зазначили автори проекту, детектор реагує лише на великих звірів - кабанів, лосів і оленів. Кролики, єноти, лисиці і інші невеликі звірі можуть перебігати дорогу, не представляючи небезпеки для водіїв.

 

Місце першого переходу для звірів було вибрано дорожнім управлінням не випадково: неподалік від шосе протікає струмок, куди на водопій приходить велика кількість тварин. Дорожня служба зупинила свій вибір на цій ділянці, враховуючи думку місцевої поліції і мисливців.

 

На правах реклами: В некоторых видах строительных работ не выгодно держать автопарк спецтехники, но рано или поздно приходит момент когда она необходима. В таких случаях единственный выход аренда спецтехники. ЗАО СУ-717 сдает в аренду спецтехнику для строительных работ на срок ее непосредственного использования, что позволяет предприятиям значительно экономить деныжные средства и время.
 Коментарі  

 
#2 CCCCC 30.05.2011 21:14
Ха, у нас на UA велика проблема для диких тварин - це недобросовісний єгер та браконьєр.
 
 
#1 s_kopylets 30.05.2011 19:49
Взагалі, автостради та залізниці - то велика проблема для тварин.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com