Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Державна екологічна інспекція в Львівській області підвела підсумки операції «Нерест 2011»
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3510   
П'ятниця, 17 червня 2011 11:50

За час проведення операції здійснено 70 рейдів, під час яких на порушників складено 117 протоколів, в тому числі 21 протокол скеровано в судові органи. На порушників правил рибальства накладено штрафів на суму 5577 грн. За незаконний вилов риби нараховано збитків на суму 1872 грн. Виявлено і вилучено 107 сіток, 11 екранів, 2 остроги.

 

Заходи по боротьбі з браконьєрством в нерестовий період 2011 року проводились за участю представників Львівдержрибоохорони та із залученням громадськості.

 

Нагадаємо, операція «Нерест» проводиться щорічно з метою запобігання порушень правил рибальства у весняно-літній період. У період нересту заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів, а також недозволено проведення на водних об'єктах та в прибережних захисних смугах вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та пересування будь-яких плавзасобів.

-----

Компания ЕКО имеет репутацию надежного производителя качественной строительной продукции и предлагает свои услуги как в городском так и в частном строительсве. К примеру тротуарная плитка от компании ЕКО очень ценится и очень востребована на строительном рынке, так как только здесь Вы сможете выбрать качественную тротуарную плитку любых размеров, форм и стилей оформления.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com