Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Грінпіс Росії має намір запропонувати російській владі ввести режим надзвичайної ситуації
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6420   
Середа, 06 липня 2011 11:30

Лісний пожар"Ми збираємося звернутися до керівництва країни з проханням ввести режим надзвичайної ситуації в Московській, Тверській, Володимирській, Іванівської, Ленінградської і Псковської областях. Там горять великі і небезпечні торф'яні пожежі, з якими пожежники не можуть впоратися тими силами, які є в адміністративних районах. В цих місцях потрібне залучення сил ззовні ", - сказав Ярошенко.

 

Як уточнив співрозмовник агентства, в Підмосков'ї режим НС необхідно вводити лише в трьох районах області - Шатурському, Орєхово-Зуєвському і Павлово-Посадському.

 

"Були небезпечні загоряння також у Дмитрівському і Сергієво-Посадському районах. Але в Дмитрівському районі торфовище згашено, а в Сергієво-Посадському, ми сподіваємося, що буде погашено. Там ситуація поки ще не вийшла з-під контролю", - повідомив Ярошенко.

 

За його словами, відповідне звернення до влади РФ буде направлено поштою, також можливо, що воно найближчим часом буде передано особисто.

 

За даними Грінпіс Росії, в даний час в європейській частині Росії горять близько двадцяти торфовищ, з них п'ять - у Підмосков'ї. Зокрема, сильно горить Шатурський район Московської області, а також сусідній з ним Гусь-Хрустальний район в Володимирській області. Нові осередки пожеж з'явилися в Орєхово-Зуєвськом і Павлово-Посадському районах Підмосков'я. Відзначаються торф'яні пожежі в Конаковському районі Тверської області, а також в Ярославській і Іванівській областях.

 

Крім того, за словами Ярошенко, багато торф'яних пожеж з'явилося в Північно-Західному федеральному окрузі - у Псковській, Ленінградської та Новгородської областях.

 

Минулого літа і частково восени в значній частині території Росії вирували сильні природні пожежі, викликані аномальною жарою. У 19 суб'єктах федерації постраждали 199 населених пунктів, згоріли 3,2 тисячі будинків, загинули 62 людини.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com