Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Керівнику Львівської рибінспекції оголосили недовіру
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8202   
Середа, 06 липня 2011 17:01

Львівська обласна рада оголосила недовіру начальнику управління Львівдержрибоохорони Богдану Герману. За це проголосували 70 депутатів Львівської обласної ради.


Він не з’явився на засідання сесії Львівської облради, коли депутати розглядали питання про стан охорони та відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства у Львівській області.

 

Богдана Германа звинуватили у тому, що Держрибінспекція не сприяє запобіганню браконьєрству та не поповнює рибну популяцію. Відповідно, депутати проголосували за те, щоб визнати його роботу незадовільною та висловити йому недовіру.

 

Депутат від «Фронту Змін» Олег Мандюк запропонував організувати народні природоохоронні дружини, які б боролися із браконьєрством. Це питання знайшло підтримку в голови комісії екології Ірини Сех і буде винесено на наступну сесію Львівської обласної ради.

 

«Якби риба вміла говорити, вона б нам насправді багато розповіла про те, що твориться на Добротвірському водосховищі і якими модифікованими продуктами і кормами її годують», – заявила Сех.

 

Вона також зазначила, що у Львівській області інспектори рибнагляду замість того, щоб ловити браконьєрів, займаються тим, що вивозять надра Львівської області. За це рибінспектори отримують по 3 тисячі гривень в тиждень.

 

Водночас біля стін Львівської облради зібралися рибалки із закликом «Шановна влада, зверніть увагу, які надра набирає керівництво держрибохорони».

 

Вони кричали «Ганьба!» і звинувачували депутатів в тому, що ті їх не підтримують. Рибалки звертались до голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка, щоб він здійснив відповідну кадрову політику і взяв питання під контроль.

 Коментарі  

 
#4 Заур-хан 19.07.2011 13:59
Начальник рибнадзору - шмата, реально керує Коля Сивовус і Міша Помідор
 
 
#3 vvavva11 11.07.2011 22:16
Перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій зачитав зауваження юридичного відділу стосовно неправомірності висловлення недовіри начальникові управління Львівдержрибоох орони Богданові Герману. Для того, щоб не було протесту прокурора, депутати вирішили переголосувати це рішення. За проголосувало 77 депутатів.

У тексті рішення мова йде про визнання незадовільною роботу всього управління, а не конкретно Богдана Германа.
 
 
#2 Орест П. 06.07.2011 21:40
Починаючи ще з 2005 року, після так званої помаранчевої революції, рядовим державним рибінспекторам стало остаточно зрозуміло, що їхня працездатність, сумлінність та фаховість не мають жодного впливу на кар’єрне зростання. Просування службовими сходами забезпечують родинні, політичні та особисті зв’язки, купівля посад, підлабузництво і кумівство. Романчук, Гук, Сивоус, Корбяк, Герман? Хто наступний?
 
 
#1 Орест П. 06.07.2011 20:32
У структурі Львівдержрибоох орони до недавнього часу працювали та станом на сьогоднішній день продовжують працювати на інспекторських посадах особи, які притягувалися до адміністративно ї відповідальност і за браконьєрство, а керує цією природоохоронно ю структурою Богдан Герман - особа, у якої відсутня профільна освіта, досвід і стаж роботи в даній галузі, цілком логічною є існуюча негативна ситуація на водних об’єктах Львівщини, в яких процвітає незаконний, варварський вилов водних живих ресурсів, незаконний забір гравію, річкового каменю, тощо.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com