Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці застрелили ведмедя, який розкопував могили
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 10118   
Понеділок, 11 липня 2011 11:36

Бурий ведмідьМисливці застрелили ведмедя, який в Амурській області неодноразово розкопував могили на кладовищі, розташованому в передмісті Тинди, повідомив в понеділок мисливствознавець амурської дирекції особливо охоронюваних природних територій Павло Корчовій. 

 

Наприкінці червня за допомогою до мисливствознавців звернулися співробітники міліції, яким сторож кладовища повідомив, що ведмідь розриває могили. До моменту, коли за хижаком почалося полювання, ведмідь встиг розрити дві могили і розчленувати тіла, що перебували в них. У минулі вихідні мисливці, які чергували на цвинтарі, відстрелили тварину.

 

"Двоє мисливців і спеціаліст Управління з охорони тваринного світу чергували вночі на кладовищі. Коли почули, що ведмідь копошиться в сміттєвих баках, які стояли на території, зробили постріл. Перевіряти, виявився він смертельним чи ні, відразу не стали, тушу клишоногого виявили вранці наступного дня. Це виявився трирічний самець ", - сказав співрозмовник агентства.

 

Він зазначив, що на кладовищі голодного звіра привів трупний запах, що йшов від неглибоких могил, які, швидше за все, викопували з порушенням нормативів. У таких зазвичай ховають соціально незахищених громадян, на похованні яких економлять.

 

"Мисливці були змушені відстрелити тварину, шкода, звичайно, але він міг напасти на людей, прийнявши їх за конкурентів. До того ж минулого тижня ведмідь вийшов до водозабору, який знаходиться в кілометрі від кладовища. Люди, які там працюють, прогнали його. Загалом, він явно облюбував населені пункти і представляв небезпеку ", - зазначив мисливствознавець.

 

Раніше ми повідомляли, що через надзвичайно посушливе літо минулого року в російських лісах немає ні грибів, ні ягід, і зголоднілі, доведені до відчаю ведмеді викопують і поїдають небіжчиків на кладовищах.

 

По метеріалам РІА Новини

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com