Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Браконьєрські сітки - під сокиру!
( 3 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 3209   
Середа, 13 липня 2011 20:08

Масштаби браконьєрства на водоймах області журналісти львівських ЗМІ мали змогу оцінити на акції знищення заборонених знарядь лову риби, яку провела днями Львівська екоінспекція спільно з представниками податкової, Львівдержрибоохорони та Головного фінуправління облдержадміністрації.  Перед приміщенням установи того ранку височіла гора конфіскованих сіток, яку вінчали груди острог та «екранів».

 

Доки екоінспектори на імпровізованому ешафоті здійснювали страту браконьєрських знарядь, заступник начальника Львівської екоінспекції  Леонід Кравець розповів про нелегкі будні його підлеглих у нещадній боротьбі з цим лихом. Йшлося про підсумки цьогорічної спецоперації «Нерест», в ході якої було проведено 81 рейд, під час яких було виявлено 116 порушників правил риболовлі і вилучено 231 ставну сітку 11 сіток-екранів та кілька острог. На  більшу частину браконьєрів  накладено адмінстягнення, а на інших, за грубі порушення, матеріали скеровано до суду.  Леонід Кравець зазначив, що цього дня знищується безгосподарне браконьєрське знаряддя, яке вилучили не зловивши губителів природи. Інші ж сітки, як речові докази залищаються на зберіганні в екоінспекції до рішення суду по кожній конкретній справі. Незважаючи на надзусилля органів рибохорони у боротьбі з браконьєрством, здається що маштаби цього лиха лише зростають. З року в рік браконьєрів стає все більше, їх засоби удосконалюються, вони стають все нахабнішими. Причина цьому - занадто мала відповідальність за порушення законодавства та всюдисущи кумівство...

 

Як повідомляє GoFish принагідно заступник начальника Львівської екоінспекції підкреслив, що Президент України нещодавно підписав зміни до Закону «Про тваринний світ», згідно з якими, тепер в Україні заборонено ввезення, виготовленння та збут браконьєрських сіток, зокрема  і монониткових, що зачно ускладнить життя браконьєрам.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com