Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як полегшити життя собаці під час спеки ?
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 5543   
Четвер, 21 липня 2011 08:14

Літня спека і на собак впливає

Аномально жарка погода уже не дивина, а скоріше закономірність. Люди знаходять різні способи, щоб пережити ці дні. Одні намагаються бути ближче до водойм, інші - рятуються під прохолодою кондиціонерів.

 

Полегшити життя, під час спеки, господарі намагаються і своїм домашнім вихованцям - собакам.

 

Домашні тварини в спеку вимагають до себе особливо уважного ставлення. Собаки, наприклад, страждають від високої температури не менше людей. Отримати тепловий удар пес може і вдома, і на прогулянці. Особливої небезпеки піддаються породи з приплющеними мордами, такі як мопси. Їх носи не пристосовані для активного охолодження, і гаряче повітря відразу потрапляє в легені. Це в кілька разів збільшує ризик перегріву і навіть серцевого нападу.

 

У салони краси для собак влітку практично неможливо записатися. Кожен день грумерів розписаний по хвилинах. Основні вимоги клієнтів - викупати пса і зробити йому коротшу стрижку. Ветеринари в один голос заявляють - тварин не можна купати занадто часто. У спеку досить змочувати їм лапи і ніс, і можна лише зрідка кропити з пульверизатора. А великих кошлатих собак, таких як лайки та кавказькі вівчарки, стригти не потрібно, тільки вичісувати підшерсток.

 

"Вовна захищає тварину від перегріву і сонячних променів. Якщо ви її занадто коротко пострижете, тільки нашкодите собаці. Крім того, підшерстя пса зберігає тепло. Якщо ви обіллєте його водою, тепло почне випаровуватися, і вийде водяна баня", - говорить ветеринарний лікар Неллі Хуснетдінова.

 

За словами ветеринарів, уберегти собаку від спеки просто. Досить частіше міняти воду, вигулювати рано вранці або пізно увечері і в жодному разі не залишати тварину в закритій машині або кімнаті. Якщо пес все ж отримав тепловий удар, першу допомогу можна надати самостійно.

 

"Потрібно зробити порошок з суміші анальгіну з димедролом. Якщо температура піднялася вище 40 градусів, можна додати папаверин. Ці ліки продаються в будь-якій аптеці", - зазначила ветеринарний лікар Наталя Шемякіна.

 

На її думку, прості правила утримання тварин в спекотну погоду повинні знати всі власники домашніх вихованців.

-----

Akana - высококачественный элитный корм разработаный лучшими ветеринарами, квалифицироваными технологами, диетологами и зоологами. Этот корм содержит разные сорта мяса, животные протеины а также многообразие овощей и фруктов, травы и витамины. Корм акана - лучшее что Вы можете предложить для своих домашних любимцев!

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com