Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Держекоінспекція Львівщини бореться з незаконним забором гравію з річок
( 0 Votes )
Написав www.dei.lviv.ua Переглядів - 7219   
Понеділок, 01 серпня 2011 09:36

Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища за участю громадських інспекторів з охорони довкілля Львівщини проведено рейд на території Жидачівського та Стрийського районів з метою виявлення випадків несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші. Під час проведення заходів державного контрою затримано осіб, які двома автомобілями «КАМАЗ» здійснювали забір гравію в руслі річки Стрий. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Державна екологічна інспекція в Львівській області посилила контроль по виявленню фактів незаконного забору ПГС з русел та прибережних захисних смуг водних об’єктів. З цією метою затверджено відповідний план проведення контрольних заходів у липні-вересні, відповідно до якого оперативні групи здійснюватимуть рейди на території районів області.

 

Держекоінспекція попереджає: відбір з русел річок гравію та піску спричиняє викривлення русел, створюються умови для поширення водної ерозії грунтів, порушується природний баланс у басейнах рік, внаслідок чого вода забирає береги, підтоплюються населені пункти.

 

www.dei.lviv.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com