Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мінекології буде боротися зі споюванням ведмедів
( 0 Votes )
Написав pandatimes.ru Переглядів - 7849   
Четвер, 04 серпня 2011 16:00

askaniya-novaМіністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський заявив, що має намір боротися з жорстоким поводженням, якому піддаються особи карпатських бурих ведмедів в руках власників ресторанів і готелів. За словами міністра, господарі ряду закладів утримують тварин для розваги відвідувачів і періодично поять ведмедів горілкою, щоб потішити публіку.

 

Глава відомства в середу повідомив журналістам, що його "до глибини душі" вразив сюжет про страшні умови, в яких живуть ведмеді в придорожніх готелях і ресторанах, і він прийняв рішення конфіскувати звірів.

 

"Міністерство у цьому році в заповіднику "Синьогора" здасть величезну закриту територію, де буде побудований за європейською практикою вольєр, де житимуть усі зібрані з таких закладів тварини", - заявив Микола Злочевський. Міністр зазначив, що, за його підрахунками, "поліпшення житлових умов" потребують близько 80 ведмедів.

 

"Скільки можна терпіти знущання в ресторанах, де нагулявшись компанії змушують ведмедів пити горілку і веселяться при цьому!?", - Сказав міністр.

 

Закарпатська область - одна з небагатьох в Україні, де мешкає карпатський підвид бурого ведмедя. Українські екологи вже кілька років попереджають, що цей звір перебуває на межі знищення.

 

pandatimes.ru

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com